Miłość jest w powietrzu! Serena Williams spodziewa się obecnie swojej pierwszej wiązanki radości z Alexis Ohanian, ale czy w tajemnicy zawiązała węzeł przed porodem?! Gwiazda tenisa przerwała jej milczenie na temat ślubnych plotek!

Serena Williams, 35 lat, nadal jest narzeczoną - na razie! Alexis Ohanian, 34 lata, zadała pytanie w grudniu 2016, ale dynamiczny duet nie zawiązał węzła. Wbrew doniesieniom, "To się jeszcze nie wydarzyło, nie żebym wiedział!" Serena żartowała podczas rozmowy z E! News podczas jej kampanii Tempur-Pedic Sleep Is Power 13 lipca. "Nie, wciąż czekamy. Był prysznic dla nowożeńców, a po ślubie przychodzi kawalerka [impreza]", powiedziała Serena, patrząc na jej tyłek, "Co nie wydarzy się teraz!" Serena spodziewa się pierwszego dziecka ze współzałożycielem Reddita, a po drodze dokumentuje swoją ciążę. Spójrz na zdjęcia Sereny i Alexis, tutaj!

Zakochane ptaszki są absolutnie zachwycone możliwością powiększenia swojej pięknej rodziny, czy to z podskakującym chłopcem czy małą dziewczynką. Jeśli ma córkę, Serena ma nadzieję, że pomoże jej w walce z seksizmem we współczesnym świecie. "Jest to coś, z czym mamy do czynienia w naszym życiu i myślę, że jeśli jest to dziewczynka, to mamusia jest prawdopodobnie jedną z najlepszych osób, które miały z tym do czynienia, więc będziemy mieli dużo do omówienia", Serena tryskała, przewidując płeć jej nienarodzonej wiązki radości. Supergwiazda tenisa cieszy się obecnie pełnią życia, a Serena ujawniła, że jest podekscytowana powrotem na kort!

"Oczywiście, kiedy mam dziecko i chcę wrócić do treningu, naprawdę chcę mieć ten sen jakości potrzebuję, bo chcę wrócić w jakimś punkcie-hopefully prędzej niż później," Podzieliła się. Serena po raz pierwszy przeżyje macierzyństwo bardzo szybko, ponieważ jej termin porodu przypada na wrzesień 2017 roku. Jeśli chodzi o jej samopoczucie, Serena zrzekła się: "Miałam dużo szczęścia i miałam naprawdę dobrą ciążę, a wszystko było po prostu naprawdę dobre. Nigdy nie sądziłam, że to powiem. Zdecydowanie jestem tym typem, który to lubi."

HollywoodLifers, jesteś zaskoczony, że Serena nie jest jeszcze mężatką? Powiedz nam!