Trzymaj się baseballu, A-Rod. Debiut Alexa Rodrigueza 18 października jako komentatora Fox Sports rozpoczął się z hukiem - dosłownie! Podczas rzucania piłką nożną, Alex przypadkowo wrzucił ją bezpośrednio na ekran telewizora i całkowicie ją zatarł! Kliknij, aby obejrzeć!

Alex Rodriguez, 40 lat, jest 14-krotnym MLB All-Star i Mistrzem Świata, ale może jego prawdziwym powołaniem był NFL? Cóż, nie bardzo. Gwiazda nowojorskiego Yankees'a z pewnością wywarła wpływ podczas jego pierwszego występu jako analiza dla Fox Sports, pozostawiając część seta całkowicie zdemolowaną pod koniec występu!

Po wyjściu Jankesów z playoffów, A-Rod miał mnóstwo wolnego czasu, aby dołączyć do Terry'ego Bradshawa, Kurta Menefee i reszty drużyny futbolowej Fox Sports na pokaz przedmeczowy 18 października. Podczas swojej wizyty Alex wychował go jako rozgrywającego w liceum, i wiesz, że musiał to udowodnić Howie Longowi i chłopakom.

A-Rod dostał piłkę do rzucenia Jayowi Glazerowi. Choć wydawało się, że Alex rzucił idealną spiralę, rzut przeszedł przez głowę Jaya - i to prosto do telewizora! Yikes! Alex zdecydowanie włożył trochę ognia w swój rzut, bo piłka rozbiła ekran!

"Alex, wiesz, że to wychodzi z twojego czeku w Fox," Curt żartował z A-Roda, według Daily Mail. Bardzo zabawne. Zgadza się, Jay ma tylko 5'7 i 6'3 Alex'a. Może być trochę za łatwo rzucić mu przez głowę. Zamiast tego, każdy powinien być pod wrażeniem, że A-Rod nadal może lobować świńską skórę z takim poziomem mocy. Alex potem tweetował, "Postaram się nie złamać niczego innego"

Chociaż Alex został wynajęty przez Foxa, by zajmować się baseballem, tak naprawdę ma zaplecze piłkarskie. Alex został zrekrutowany przez Uniwersytet Miami, by grać jako rozgrywający dla swojej drużyny piłkarskiej. Najwyraźniej, A-Rod jest trochę zardzewiały od czasów studiów piłkarskich. Może popracuje nad swoim celem poza sezonem?

Alex Rodriguez trafia na 25. Grand Slam After 3 Week Dry Spell & Beats Own Record

Kiedy nie puszcza telewizorów, Alex bije rekordy. 18 sierpnia, stojąc naprzeciwko bliźniaków z Minnesoty, jankeski ślimak wybił go z parku Wielkim Szlemem! Alex nie tylko pomógł swojej drużynie wygrać, ale także przedłużył swój rekord Most Grand Slams w Major League Baseball do 25! Ale po obejrzeniu tego rzutu, może zechciałby się zastanowić nad dopasowaniem do New York Giants?

Co myślisz o tym, że Alex rozbił telewizor piłką nożną, HollywoodLifers?

- Jason Brow

Komentarze (0)

Zostaw komentarz