Media społecznościowe wypuściły zbiorowe "aww" po tym, jak Ammika Harris zamieściła super uroczy film swojego syna Aeko śpiącego cały dzień!

Co za sposób na rozpoczęcie dnia. Ammika Harris, 27 lat, zadbała o to, aby dać swoim zwolennikom coś słodkiego do oglądania, kiedy obudzili się na wideo Instagram z jej noworodkiem Aeko śpiącym w późnych godzinach soboty, 26 stycznia. 3-sekundowy klip pokazał jej mały chłopiec w stanie czystej błogości, jak dostał w niektórych zzz's podczas owinięty w przytulny koc. Ammika, jak każda inna kropkowata matka, tryskała z zachwytu nad tym, jak uroczo wyglądał jako podpis na nagraniu, pisząc: "Kocham cię bardziej niż samo życie". Jeden z fanów wspomniał, jak on wygląda tak samo jak ona i jego ojciec Chris Brown, 30 lat, w dziale komentarzy, mówiąc: "Awww tak cenny. 50% mama i 50% tata." Zgodziła się odpowiedzieć "dziękuję kochanie" wraz z całującym się emoji.

Ammika zdradza również szczegóły dotyczące tego, jak wyglądało życie od czasu, gdy została pierwszą mamą. Inny wyznawca zapytał, czy Aeko ma z nią kiedykolwiek "postawę", jak twierdzą, że większość chłopców robi to, do czego ona mówi "cały czas". Inni byli po prostu szczęśliwi mogąc być świadkami kolejnego ujęcia dziecka Chrisa i Ammiki, a wielu z nich zostawiło po sobie komentarze typu "idealny", "Książę" i "Adorbs".

Urocze chwile Aeko wciąż trwają z każdym zdjęciem i filmem Ammiki i wpisem piosenkarki "Run It" na ich portalach społecznościowych. Oszałamiająca modelka dała fanom zerknąć na malutkie stopy Aeko w klipie zamieszczonym w czwartek, 23 stycznia. Podczas nagrania Aeko zaciska palce u stóp wokół paznokcia swojej mamy, udowadniając jak szybko dorasta i rozwija umiejętności motoryczne.

Nadal było kilka nienawiści, z którymi Ammika i Chris mieli do czynienia odkąd urodziła Aeko 20 listopada 2019 roku. Ona odpowiedziała na trolla, który powiedział, że zwycięzca Grammy może zrobić "znacznie lepiej" niż ona i pomyślał, że wygląda "średnio", zamykając je z prostym czerwonym sercem emoji.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz