Ammika Harris podzieliła się najsłodszym nowym filmem Aeko Brown, który pokazuje jej syna z maleńkimi stopkami Chrisa Browna. Nasze serca tego nie wytrzymają!

AW! Chris Brown's, 30, dwumiesięczny syn Aeko Brown ma najmniejsze stopy na świecie. Jego mama, Ammika Harris, 26 lat, zabrała na wieczór 23 stycznia opowiadania z Instagramu, aby podzielić się najbardziej uroczym klipem tego malucha. Uroczy klip pokazuje Ammikę chwytającą prawą stopę malucha Aeko swoim idealnie wyprofilowanym kciukiem - który jest tej samej wielkości co jego stopy! Na filmie Aeko zaciska palce u stóp wokół paznokcia swojej mamy, udowadniając jak szybko dorasta i rozwija umiejętności motoryczne. Odkąd Aeko urodził się 20 listopada, wokalista "No Guidance" i Ammika nie mają dość swojego syna, dzieląc dziesiątki słodkich, intymnych chwil ze swoimi legionami fanów i zwolenników.

Noworodek jest już sensacją w mediach społecznościowych! 20 stycznia Chris roztopił serca swoich naśladowców, kiedy podzielił się filmem z twarzami malutkiego totka z zabawnym filtrem nad ekranem. Gdy w tle grała muzyka, ktoś - być może Ammika - pieścił palcem miękkie policzki Aeko. Wkrótce stało się jasne, że Aeko był już prawie gotowy do zasypiania, bo wypuścił ogromne ziewnięcie, które trwało solidne pięć lub więcej sekund! Chris po prostu podpisał film sennym emoji, pozwalając, aby ten słodki klip mówił sam za siebie.

Podczas gdy jest to pierwsze dziecko Ammiki, piosenkarz "Forever" ma już za sobą pięć lat rodzicielstwa. Córka Royalty Brown, 5, zaczęła brać po tacie z niesamowitą grę Instagram, chwaląc się ponad 600.000 zwolenników. Czy wspomnieliśmy, że ma tylko pięć lat!? Młoda udowodniła również, że jest najlepszą starszą siostrą małego Aeko, pomagając tacie zmienić pieluchę noworodka. Chris udał się do Instagram 24 grudnia, aby podzielić się zdjęciem, które pokazuje Aeko cierpliwie leżącą na stole do przewijania, podczas gdy Royalty jest super skoncentrowana na tym, co robi. Co za mały zawodowiec!

Obejrzyj ten post na Instagram Aeko lil foot ????♥️ #AekoBrown #ChrisBrown Posada udostępniona przez Aeko Catori Brown (@aekocatoribrownoffical) 24 stycznia 2020 r. o 1:23 PST.

Chociaż status związku Chrisa i Ammiki jest niejasny, para jest współrodząca jak profesjonaliści! Duet nie tylko dzieli się postami w mediach społecznościowych z ich chłopakiem, ale również chwali siebie nawzajem. Jak poinformowało źródło w HollywoodLife EXCLUSIVELY, Aeko zbliżył ich do siebie. "Chris jest zakochany w swoim synu i tak bardzo wdzięczny Ammice za sprowadzenie go na ten świat", powiedział nam źródło w grudniu 2019 roku. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej zdjęć uroczego małego Aeko, jak on nadal rośnie!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz