To już oficjalne - Angelina Jolie i Brad Pitt wkrótce będą razem na ekranie po raz pierwszy od czasu spotkania na planie filmu "Państwo Smith" z 2005 roku! Przeczytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Angelina Jolie, 38 lat, zdecydowanie lubi trzymać ją w (ciągle rosnącej) rodzinie! Jej córka, Vivienne Knox, pojawia się w nadchodzącym Maleficent Angie, podobnie jak Pax i Zahara, a teraz pojawi się u boku 50-letniego narzeczonego Brada Pitta w kolejnym przedsięwzięciu - które zresztą napisała. Czy jest coś, czego ta kobieta nie może zrobić? Przeczytaj dalej wszystkie szczegóły o jej nadchodzącym filmie!

Angelina Jolie napisze i zagra w filmie z Bradem Pittem.

"Naprawdę nie mogę powiedzieć zbyt wiele", Angie powiedziała Extra 20 maja. "Poza tym, że to nie jest wielki film, to nie jest film akcji", wyjaśniła. "To rodzaj filmu, który oboje kochamy, ale nie jesteśmy często obsadzani. To bardzo eksperymentalny, niezależny film, w którym możemy być tylko aktorami, być naprawdę surowi, otwarci i próbować".

Ona również otworzyła się trochę na temat swojego związku - tak bardzo, jak Angelina kiedykolwiek otworzyła się na temat swojego życia osobistego. "On jest moją rodziną. Nie jest tylko kochankiem i partnerem, którym jest, cudownie. Ale jest moją rodziną, a my mamy historię", powiedziała. "Jak wszyscy, mamy swoje wyzwania, ale walczymy o to, by było wspaniale."

"Maleficent" Angeliny Jolie na premierę 30 maja.

Angelina jest obecnie w trasie promującej Maleficent, która trafiła do kin 30 maja, a którą wyprodukowała również jako kierownik produkcji. Angie otworzyła się również na temat Unbroken, dla którego była za kamerą, reżyserując. "Uwielbiam reżyserię. Unbroken było jednym z największych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałam pracując nad filmem", powiedziała Extra.

Nie tylko nie możemy się doczekać, by zobaczyć Maleficenta, ale teraz mamy Unbroken i Angie oraz projekt Brada na przyszłość! To niesamowite, że ta para po prawie 10 latach i piątce dzieci nadal jest silna - to naprawdę silna para.

PATRZCIE: Angelina Jolie Open Up About Her Upcoming Starring Role with Brad Pitt

Co sądzisz, HollywoodLifers? Nie możesz się doczekać, żeby zobaczyć Maleficent? Jak myślisz, jak będzie wyglądać zbliżające się przedsięwzięcie Angie i Brada? Daj nam znać!

- Amanda Michelle SteinerFollow @AmandaMichl

Więcej Angelina Jolie i Brad Pitt News:

    Angelina Jolie: Pax i Zahara debiutują na dużym ekranie w "Maleficent" - pierwsze zdjęcie Szokujące wyznanie Angeliny Jolie: Nigdy nie sądziłam, że będzie miała dzieci. Angelina Jolie & Brad Pitt: Oczekujesz bliźniąt po zabiegu Grueling IVF?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz