Przesuń się nad Brielle! Masywne usta Ariany Biermann pojawiły się w nowym filmie, który został opublikowany kilka dni po tym, jak jej starsza siostra postanowiła usunąć swoje wypełniacze.

Uderzyć w tę pozę, dziewczyno! Ariana Biermann, 18 lat, dostała cały glam do kamery Instagram, kiedy 22 stycznia opublikowała jej seksowny klip. The Don't Be Tardy star starał się umieścić jej duże usta na wyświetlaczu, podczas gdy tryskające nad jej brwi i "lippie" błyszczyk. Ona dostała się do góry blisko i osobiste podczas nagrania w czarnym zbiorniku góry z jej beachy blond włosy w górę w pigtails, które pozostawiły jej fanów umierających na więcej. "Dobrze, że jesteś piękna", jeden z nich napisał w komentarzach, a drugi w komentarzach: "Dobrze, ale chciałabym być tak cholernie wspaniała". Nie wszyscy byli jednak pod takim wrażeniem, bo inne mieszkanie zapytało, czy zrobiła sobie klapsy. Nie odpowiedziała na odważne pytanie użytkowników... jeszcze.

Starsza siostra Ariany, Brielle, 22 lata, znana od lat z olbrzymich warg, rozpoczęła nowy rok i dekadę, opróżniając je dość mocno. W dniu 4 stycznia podzieliła się swoim zdjęciem na temat swojej historii z Instagramem i ujawniła wiadomość, że nie bez powodu wyjąła wypełniacze. "Rozpuściła wczoraj moje usta... wkrótce znów będą wyglądać jak 18-letnie Brie", podpisała się pod zdjęciem, które pokazywało jej pozowanie w samochodzie. "Nowy rok 2020 to nowy ja! Czarny i niebieski przez kilka dni."

Od tego czasu Brielle dała tysiącom swoich zwolenników mnóstwo okazji, by sprawdzić jej mniejsze usta na platformie mediów społecznościowych. Popisała się nimi w pięknym selfie zamieszczonym na IG 5 stycznia, robiąc sobie przerwę od bycia wielką gwiazdą rzeczywistości czasu. "Pierwszy dzień pracy w 2020 roku... ostatni wywiad z "Don't Be Tardy sezon 8"," napisała w skrócie.

Siostrzany duet również przeszedł niedawno kolejną zmianę, gdy zdecydowała się na znacznie ciemniejszy kolor włosów! "Brielle i Ariana chciały dodać sobie pikanterii i zrobić coś innego, więc zachowanie świeżości na zimę przez zmrok było ich wymarzonym kolorem", powiedziała Chrissy Rasmussen z Habit Salon - mistrzyni kobiecej bajki, objętościowego wyglądu - rozlała EXCLUSIVELY na HollywoodLife.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz