Ona wróciła, skarbie! 'RuPaul's Drag Race', czyli najzacieklejszy pokaz drag show, wraca do Logo w marcu. Nowy sezon nie tylko wygląda szalenie, ale właśnie ogłoszono kilku zaproszonych sędziów, którzy przekonują nas, że to może być najlepszy sezon na razie!

Rzeczywistość Ru-turns! Właśnie wypuszczono przedłużony zwiastun nowego sezonu Drag Race RuPaula i wygląda na to, że może być więcej łez i pchnięć w plecy niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, Ariana Grande, Demi Lovato i tona innych niesamowitych div zostały ogłoszone jako gościnni sędziowie! Mar. 2 nie może przyjść wystarczająco szybko!

Ariana Grande na "RuPaul's Drag Race

"Pewnie myślisz, że widziałaś już wszystko", mówi RuPaul, gdy muzyka zaczyna grać w tym trailerze na - jeśli można w to uwierzyć - siódmym sezonie Drag Race RuPaula.

"Pewnie wiesz, czego się spodziewać... Nie, nie wiesz", wyjaśnia Ru, rozpoczynając montaż pokazujący wszystkie drag queens tego sezonu.

To może być prawda, zwłaszcza biorąc pod uwagę skład osobowości, które są nieprzewidywalne, a które w tym sezonie są oceniane przez gości. Obok Ariany i Demi, Jessici Alby, Kathy Griffin, Alyssy Milano, Jordin Sparks, Kat Dennings, Tamar Braxton, Isaaca Mizrahi, Mel B będzie jednym z tych, którzy obejmą stanowisko sędziowskie.

Kolejny ekscytujący dodatek w tym sezonie, Carson Kressley i Ross Mathews (żaden z nich nie jest obcy telewizji reality), będzie na stałe obecny w składzie sędziowskim, towarzysząc sędziemu Michelle Visage.

"You're not gonna go there

Poza ekscytującymi wiadomościami z castingu, ta przyczepa wygląda na dość bonkers, z jednym zawodnikiem ściskającym talię tak bardzo, że potrzebuje zbiornika tlenu do oddychania, podczas gdy inny rodzi (fałszywe) dziecko podczas ciągnięcia pasa startowego.

"To siódmy sezon Drag Race'u RuPaula", mówi Ross w pewnym momencie. "Jeśli nie zamierzasz tam teraz jechać, nie pojedziesz tam."

Robi solidny argument!

Jesteście podekscytowani powrotem Drag Race'a? A kogo najbardziej ekscytujecie się, że jesteście gościnnym sędzią?

- Casey Mink

Komentarze (0)

Zostaw komentarz