Luke Benward spakował się na miłosne uczucia w swoich urodzinowych shout-outs dla jego przyjaciel-wrócił kochanka, Ariel Winter! Na obu zdjęciach, aktorzy nie mogli trzymać rąk z dala od siebie.

Nie ma żadnych zdjęć PDA Ariel Winter i Luke'a Benwarda na stronach Instagram, ale 22. urodziny Ariel wezwał do specjalnego wyjątku! Na cześć wielkiego dnia Ariel w dniu 28 stycznia, Luke, 24, podzielił się dwoma zdjęciami, na których robi się przytulnie z ukochaną. W swoim pierwszym wpisie Instagram Story, Luke i Ariel mają ręce czule owinięte wokół siebie na plaży. "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin króliczka!!!!" Luke napisał o tym słodkim migawce. Gwiazda "Dumplin'" zamieniła romans w następny post, który pokazywał kochanków wpatrujących się w siebie głęboko w oczy na imprezie sylwestrowej w 2019 roku. "You're a dream ????❤," Luke napisał, zastanawiając się jak musiał się czuć na tym intymnym zdjęciu!

Ariel zwróciła miłość z nadmiarem romantycznych emojis i GIF-ów. Mówimy o sercach, puszystych twarzach i animowanym obrazie Lady and the Tramp. Gwiazda Modern Family zmontowała słodkie obrazy na zdjęciach Luke'a, które wykorzystała we własnej Instagram Story. Publiczne okrzyki urodzinowe Łukasza (i pozytywna reakcja Ariel na nie) pokazują, jak ten romans staje się coraz bardziej poważny.

"Luke i Ariel są bliskimi przyjaciółmi i biegną w tym samym składzie przynajmniej od końca 2016/początku 2017 roku. Kiedy zostali zauważeni w październiku podczas tej kolacji w Studio City, sprawy nie były poważne, ale to zmieniło się dramatycznie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy," źródło miało EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife na początku 2020 roku, nieco ponad trzy tygodnie przed urodzinami Ariel. Chociaż Luke nie ukrywał swojego romansu z Ariel na jego Instagram Story, nasze źródło powiedziało nam, że "nie mieli "rozmowy" o byciu oficjalnym," ale "jest to w zasadzie założone, ponieważ nikt nie spotyka się z nikim innym i spędzają prawie cały swój wolny czas razem".

Levi Meaden, 32 lata, milczał na Instagramie w dniu urodzin Ariel. Po trzech latach randek, "po cichu rozstali się pod koniec sierpnia" w 2019, źródło blisko Ariel i Levi miał EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife. Pod koniec tego roku, okazało się, że Ariel i Luke brali swoją przyjaźń do następnego poziomu!

Ostatnio naoczny świadek zauważył nowe gołąbki na imprezie Spotify Pre-Grammy Awards 23 stycznia. "Stały one obok sceny oglądając występy, a Łukasz cały czas owijał Ariel w ramiona", powiedział naoczny świadek. "Całowali się w pewnym momencie i wydawało się, że nie obchodzi ich kto oglądał. Po prostu dobrze się bawili i wydawali się bardzo szczęśliwi, że są tam razem."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz