Ariel Winter kocha samotne życie po zerwaniu z chłopakiem Levim Meadenem. Spędza dużo czasu z przyjaciółmi i robi "naprawdę, naprawdę dobrze".

Ariel Winter była z chłopakiem Levim Meadenem, 32 lata, od 2016 roku, ale związek przebiegał prawidłowo, a para podobno rozstała się dwa miesiące temu. Na szczęście rozstanie było dość dramatyczne, a gwiazda Modern Family uwielbia samotne życie. "Ariel radzi sobie naprawdę, naprawdę dobrze i bardzo dobrze, zachowując się teraz jak samotna dama. Żyje swoim życiem i radzi sobie dobrze pomimo rozstania z Levim. To była jej decyzja, więc jest dobra" - mówi źródło bliskie 21-letniej aktorce HollywoodLife.com EXCLUSIVELY

"Spędza dużo czasu ze swoimi dziewczynami i to we wspaniałym miejscu. Zawsze będzie się troszczyć o Leviego i doceniać to, co mieli, ale nie ma żadnych oznak złamanego serca na jej końcu", dodaje wtajemniczona. Mimo że rozstali się, Ariel i Levi zostali zauważeni, gdy 20 października opuścili studio w North Hollywood w Kalifornii i objęci przyjacielskim uściskiem, więc po rozstaniu nie ma już złej krwi.

Ariel została sfotografowana z dużą grupą przyjaciół w Halloween Horror Nights w Universal Studios w Hollywood 24 października, więc nadal ma zdrowe życie towarzyskie. Jak już wcześniej informowaliśmy, "Zakończyła ten związek, ponieważ czuła, że już tak nie jest i nie czuje się już tak samo". Mówi przyjaciołom, że jest bardzo samotna i wygląda na to, że naprawdę nie widzi, jak się znowu spotykają. Nic złego się między nimi nie wydarzyło, po prostu wydaje się, że się rozpadli."

W tej chwili Ariel nie ma chłopaków na głowie, bo zamiast tego chce mieć mięśnie... albo "wielki tyłek" i "ramiona Michelle Obamy", jak sama mówi. Niedawno powiedziała kobiecemu zdrowiu, że nie chce już schudnąć, a zamiast tego chce skupić się na tonizowaniu swojego ciała. Ariel zrzuciła kilka rozmiarów odzieży w ciągu ostatniego roku, kiedy zamieniła swoje leki antydepresyjne, które "odwróciły mój metabolizm" i że nie musiała nawet próbować schudnąć, po prostu odpadła. Teraz trenuje trzy razy w tygodniu, skupiając się na treningu siłowym i wyniki zaczynają się opłacać. Z dumą powiedziała magazynowi: "Mam obecnie dwie nieobecności i chcę dostać więcej." Stracić chłopaka, zdobyć sześciopak!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz