Artem Czigwientiew ujawnił pierwszy obraz swojego dziecka z narzeczoną Nikki Bellą po tym, jak Nikki i jej siostra bliźniaczka Brie podzielili się, że oboje spodziewają się dziecka!

Artem Czigwincew pęka w szwach z radości! Dumny przyszły ojciec, 37 lat, umieścił 29 stycznia pierwszy wizerunek swojego dziecka z narzeczoną Nikki Bellą i nie mógł być bardziej podekscytowany nadchodzącym rozdziałem swojego życia. Na posterunku w karuzeli, rosyjsko-amerykański tancerz zdecydował się umieścić na drugim miejscu sonogram, pokazując swoje i Nikki, 36, dziecko. Profil ich dziecka można było zobaczyć dość wyraźnie na czarno-białym zdjęciu, ponieważ głowa ich dziecka była w kierunku dolnej prawej ćwiartki obrazu. "Będę tatą", Artem zamieścił jako pierwsze zdjęcie z entuzjastycznym wykrzyknikiem, dodając napis: "Jesteśmy tacy podekscytowani!"

Debiut zdjęcia następuje tego samego dnia co Nikki i jej siostra bliźniaczka, Brie Bella, ogłosiły, że oboje się spodziewają! Brie i jej mąż od prawie sześciu lat, Bryan Danielson (znany w świecie WWE jako Daniel Bryan), spodziewają się drugiego dziecka. Ich pierwsze dziecko urodziło się w maju 2017 roku. "Ludzie będą myśleć, że to żart", przyznał Brie. "Oboje jesteśmy zszokowani. Ludzie pomyślą, że to zaplanowaliśmy, ale czy ty naprawdę możesz zaplanować ciążę?!" Fani byli naprawdę zszokowani, zwłaszcza, że Artem i Nikki dopiero co się zaręczyli!

W Instagram postu Nikki wykonane na 3 stycznia, pokazała swój wspaniały pierścionek zaręczynowy i ujawniła prawdziwą datę propozycji Artem! "Powiedziałam tak we Francji w listopadzie! Próbowaliśmy zachować to w tajemnicy, ale naprawdę chcieliśmy podzielić się naszymi emocjami na Nowy Rok!" Nikki podzieliła się również zdjęciem z bliska pierścionka, który jest masywnym, szmaragdowo wyciętym diamentem na szczycie srebrnej opaski. Zakochane ptaszki spotkały się podczas kręcenia 25. sezonu Tańca z Gwiazdami w 2017 roku, a od stycznia 2019 roku są silne.

Ponieważ wszystko wygląda tak płynnie w ich wspólnym życiu, Nikki i Artem naprawdę wydają się być gotowi na kolejny, porywający rozdział. "Nikki i Artem są tak szczęśliwi i zakochani", źródło HollywoodLife zdyskwalifikowało WYŁĄCZNIE 3 stycznia, dodając, że Nikki była chętna "do posiadania dzieci, tak jak ona się starzeje, wiedzieli, że to nadchodzi". Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie życie zabiera tych dwoje, jak dziecko robi trzy! Zaręczyny i ciąża Nikki będzie chroniczna w nadchodzącym sezonie Total Bellas.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz