Ashton Kutcher - A GIANT JERK! Po tym, jak twoja wyobcowana żona i rzekomo jeszcze dobra przyjaciółka została popędzona do szpitala, nadal bawiłeś się w Brazylii. Zobacz nasz film!

Ashton, jakim jesteś człowiekiem? Kobieta, z którą był pan żonaty i którą podobno kochał pan przez sześć lat, leży w szpitalnym łóżku po zawaleniu się po przerażającym napadzie padaczki.

W poniedziałek w nocy, po tym jak rzekomo wielokrotnie wdychała podtlenek azotu, znany jako "whip it.", donosi TMZ.com. Ale czy wsiadłeś do samolotu i wróciłeś do domu, żeby być przy niej i pocieszyć trzy córki, które pomagałeś wychowywać?

NIE! Nie miałeś!

HollywoodLife.com znalazło wideo z twoimi tańcami i boppingami jak szalone na koncercie w Sao Paulo we wtorek 24 stycznia.

Innymi słowy, podczas gdy twoja martwa żona jest w szpitalnym łóżku, w jej najniższym punkcie, możesz się mniej przejmować.

Pani Ashton, jest pani w Brazylii i najwyraźniej zrobiła pani sesję zdjęciową dla Colcci, jednej z najbardziej znanych firm modowych w Brazylii we wtorek, 24 stycznia, po udziale w pokazie mody Colcci w poniedziałek, 23 stycznia.

W poniedziałek, tej samej nocy, kiedy zadzwoniono pod 911, a Demi popędzono do szpitala, na tweeterze zamieściłeś swoje zdjęcie "surfując po ulicach Sao Paulo," w deszczu. Następnie wziąłeś się za bar-hopping z lokalną gwiazdą piłki nożnej Ronaldo Nazario de Lima, supermodelką Victorii Alessandrą Ambrosio i modelką Aną Beatriz Barros.

Teraz Ashton - może nie wiedziałaś od razu, co się stało z Demi. Powiem ci, co się stało z Demi.

Ale nie ma mowy, żebyś nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji twojej wyobcowanej żony do wtorkowej nocy, kiedy tańczyłeś burzę we Florencji i koncert Machine na lokalnym Summer Soul Festival. Potem do czwartej nad ranem było już więcej barów.

Ashton - jak bardzo możesz być bezradna? Jak duży jest ten chip wrażliwości, którego ci brakuje?

Twoja wyobcowana żona najwyraźniej ma załamanie. Mogła mieć problemy z lekami na receptę nawet wtedy, gdy byłeś jeszcze żonaty, według raportu na People.com.

"To był punkt zaczepienia dla Ashtona", źródło powiedziało LUDZIOWI. "Chciał, żeby dbała o siebie i zajęła się wszystkim, a ona nie chciała."

Potem, odkąd rozstaliście się po rzekomej jednonocnej przerwie, ona wyraźnie przekroczyła granicę. Przynajmniej dwa razy widziano ją tańczącą dziko i bawiącą się w Turkach i Caicos w czasie świąt Bożego Narodzenia, a następnie w hollywoodzkim hotspocie, Beacher's Madhouse 11 stycznia.

Pękała przez jakiś czas.

Ale słuchaj, kiedy wyszłaś za mąż, to miało być przez grube i cienkie, dobre i złe czasy. Złożyłeś te śluby i rozpocząłeś życie z Demi i jej trzema córkami.

Mówiłeś wiele razy o tym, jak bardzo kochałeś swoje życie rodzinne z córkami i jak pomagałeś im w odrabianiu lekcji i byłeś ich M.O.D. (mój drugi tata).

Nawet tweetowałaś po swoim ogłoszeniu o podziale: "Na zawsze będę cenił czas, który spędziłem z Demi". Małżeństwo to jedna z najtrudniejszych rzeczy na świecie i niestety czasami się nie udaje."

Cóż, Ashton, jeśli ceniłaś sobie czas, który spędziłaś z Demi - to jesteś jej to winna, że jesteś tam teraz dla niej. I aby być tam dla córek, które ci zaufały.

Publiczne imprezowanie w czasie, gdy Demi jest leczona z powodu rzekomego nadużywania narkotyków i anoreksji, jest po prostu jawnie złe.

Nie jesteś nastolatkiem, jesteś 33-letnim mężczyzną i nadal jesteś mężem. Czas dorosnąć i zrobić coś więcej niż tylko gadać.

Wsiądź do samolotu, zabierz się do łóżka Demi i pomóż jej wrócić do zdrowia, jak jeszcze dobra przyjaciółka, którą powinieneś być.

- Bonnie Fuller.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz