Ponieważ świat nadal opłakuje tragiczną śmierć Kobe Bryanta i jego 13-letniej córki, Ayesha Curry wysłała "pokój i ochronę" Vanessie Bryant w tym przejmującym dla serca czasie.

"Drogi Panie, proszę Cię, obejmij Vanessę [Bryant] i jej rodzinę", Ayesha Curry, 30 lat, podpisała 27 stycznia Instagram post zmarłego Kobe Bryanta i jego córki, Gianny Bryant, 13 lat. W godzinach porannych 26 stycznia, Kobe, jego córka, i siedem innych zginęło w katastrofie helikoptera w Calabasas. Żona gwiazdy NBA Stepha Curry'ego, 31 lat, była pogrążona w żałobie, zwłaszcza gdy myślała, że żona Kobe'a i matka Gigi'ego wzięły na siebie tę tragedię. "Wysyłając nieskończone modlitwy. Moje serce boli ją i dziewczynki."

"Pisałam i usuwałam [ten post] 100 razy dzisiaj", dodała Ayesha, tłumacząc, dlaczego zajęło jej trochę czasu, aby przerwać jej milczenie. Wygląda na to, że nie mogła znaleźć odpowiedniej rzeczy do powiedzenia w następstwie tego strasznego wypadku. "Nie mam żadnych słów, a one nigdy nie wyjdą tak, jak chcę. Modląc się o pokój i ochronę tej rodziny i innych zaangażowanych rodzin. Spoczywaj w pokoju i władzy, Gigi, i Kobe."

Ayesha dołącza do niekończącej się liczby hołdów, które przyszły po śmierci Kobe'a. Mąż Ayeshy podzielił się własną miłością do swojego kolegi z NBA Ikony. "Wiele pytań w tej chwili. Nasza wiara jest testowana... ale wszystko co mogę powiedzieć, to podziękować", napisał Steph. "Niech ty i Gianna odpoczniecie spokojnie!" LeBron James, 35 lat, został podobno pozostawiony we łzach po tym, jak dowiedział się o śmierci Kobe'a (co miało miejsce dzień po tym, jak LeBron zdał Kobe'a na listę punktów wszechczasowych NBA).

"Nie ma słów, by wyrazić ból, przez który przechodzę z tą tragedią utraty mojej siostrzenicy Gigi i mojego brata @kobebryant", napisał przyjaciel i były kolega z drużyny Kobe, Shaquille O'Neal, 47 lat. "Kocham cię, i będzie mi ciebie brakowało. Moje kondolencje kieruję do rodziny Bryant i rodzin innych pasażerów na pokładzie." Inne gwiazdy z całego świata sportu uhonorowały "Czarną Mambę", od Toma Brady'ego do Deiona Sandersa do Tiger Woods.

Nie tylko świat sportu opłakiwał Kobe. Przemysł muzyczny oddał mu hołd przez cały czas trwania 62. edycji Grammy Awards 26 stycznia. Alicia Keys, 39 lat, otworzyła koncert serdecznym duetem z Boyz II Men, śpiewając "It's So Hard to Say Goodbye To Yesterday". Hołd Kobe był składany przez całą noc, od DJ Khaleda wykrzykującego imię Kobe do Lil Nas X wykonującego "Old Town Road" z koszulką Kobe na planie.

"Kobe był legendą na korcie i dopiero zaczynał w równie znaczącym drugim akcie", napisał na tweeterze prezydent Barack Obama kilka godzin po tym, jak wiadomości się rozeszły. "Strata Gianny jest dla nas, jako rodziców, jeszcze bardziej łamiąca serce. Michelle i ja przesyłamy Vanessie i całej rodzinie Bryantów miłość i modlitwy w niewyobrażalny dzień."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz