Tyler Cameron kręci swój strzał z Jennifer Garner. Była gwiazda "Bachelorette" powiedziała, że machnie prosto na jej konto Tinder w flirtującej wiadomości Instagram.

Tyler Cameron zdążył umówić się na randkę z oszałamiającym modelem Gigi Hadidem, 24 lata, więc gra o inną słynną nazwę. 26-letni były Bachelorette Hunk ma teraz swój plan zdjęciowy na Jennifer Garner, 47 lat. Wspaniała aktorka podzieliła się postem Instagram 22 stycznia pokazującym potencjalne zdjęcia, które mogłaby wykorzystać w różnych profilach mediów społecznościowych. Wyglądała poważnie i biznesowo w ciemnej marynarce dla swojego LinkedIn i uśmiechnęła się w swobodnej koszulce w kratę dla swojego profilu na Facebooku. Miała na sobie duszną, obcisłą, satynową sukienkę wieczorową do profilu Instagram i wyglądała sexy dla jej Tinder, pokazując zdjęcie, podczas gdy stanąć wiosło boarding w czarnych figach bikini i obcisłe żółty top surfing.

Kiedy jeden z fanów o imieniu Jeansimon skomentował: "Podmieniłbym instagram i tinder pics...," Jen żartowała: "Strzelaj, czy to dlatego nikt nie macha?" Wprowadź Tylera do swojej sztuki, jak skomentował bezpośrednio do Jen, "@jennifer.garner I'm still swiping right." O tak, poszedł tam. A fani Jen byli podzieleni co do możliwej parowania z przystojnym modelem.

Użytkownik jannasintsa napisał: "@tylerjcameron3 babye, she's waaayyyy above your pay grade sweetie." aidbackliz7 zapytał: "@tylerjcameron3 are you trying to hit up on her too? ????????.” Fan Cnh dodał "@tylerjcameron3 ballsy," za to, że tak otwarcie próbuje poderwać Jen. Ale użytkownik anniegirl uwielbiał możliwe parowanie Tylera i Jen, pisząc "@tylerjcameron3 wow don't play with my heart like this ?????????," podczas gdy kellyfinley.kjfw już wysłał imię dla nich, pisząc "@tylerjcameron3 @jennifer.garner Tylifer Forever?????".

Jennifer nigdy nie odpowiedziała na otwarte przyjście Tylera, ale był jeden komentarz, który miał znaczenie bardziej niż cała reszta razem wzięta. Dolly Parton, 74 lata, napisała, że jej zdjęcia profilowe były "Doskonałe". To spowodowało, że Jen zmieniła napis na: "Tak proszę pani, @dollyparton, cokolwiek powiesz. ♥️.” Wszyscy kłaniają się ikonie, która jest Dolly.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz