Czy to koniec Backstreet Boys?! Choć bardzo nam się podoba, że Nick Carter powiedział, że wspólna trasa z The Spice Girls to pewna możliwość podczas wywiadu udzielonego 9 października, to jednak nie spodobało nam się, że gdyby tak się stało, to byłby to "ostatni hurrah" zespołu. Obejrzyjcie ten teledysk tutaj!

To takie słodko-gorzkie. Nick Carter odpowiedział na te pogłoski o ewentualnej wspólnej trasie z Backstreet Boys and Spice Girls 9 października, i choć podekscytował nas, mówiąc, że jest to "fajny pomysł", który go interesuje, powiedział również, że uważa, że będzie to "ostatnie hurrah" zespołu. Powiedz co?!

"Zrobiłem trochę Twittera dla Mela B, bo jesteśmy przyjaciółmi i powiedziałem, 'Hej, to może być fajny pomysł. A gdybyśmy zrobili tournee Backstreet Boys-Spice Girls?" Nick powiedział E! News. "I były rozmowy w przeszłości o tym i zrobiliśmy trasę New Kids On The Block i Backstreet Boys w przeszłości. Myślę, że to będzie ten ostatni hurrah - dwie duże grupy z końca lat 90-tych. Może zrobimy światową trasę koncertową, stadiony, tego typu rzeczy i zrobimy razem pakiet. To tylko pomysł."

Uwielbiamy pomysł wspólnego zwiedzania, ale nie jesteśmy zachwyceni tym, że Backstreet Boys odchodzi na emeryturę. To nie jest fajne! Ale jeśli chodzi o trasę, większość innych chłopaków też wydaje się być z tym pomysłem.

AJ McLean powiedział niedawno magazynowi Rolling Stone, że BSB od jakiegoś czasu bawi się pomysłem trasy koncertowej ze Spice Girls. "Wycieczka Spice Girls jest tym pomysłem od półtora roku i wciąż o tym mówimy", powiedział. Co więcej, w marcu 2014 roku, Brian Littrell rzekomo powiedział The Sun, że zespół jest na "wczesnych rozmowach", aby zrobić światową trasę koncertową ze Spice Girls.

Wygląda na to, że to może się naprawdę zdarzyć! Jesteśmy tacy napompowani.

Co ty na to, HollywoodLifers? Czy Backstreet Boys i Spice Girls powinni iść razem w trasę? Głosujcie w naszej ankiecie i powiedzcie nam, jak się czujecie!

- Chris Rogers

Follow @ChrisRogers86

Komentarze (0)

Zostaw komentarz