Jay-Z i Beyonce całkowicie przejęli Lenox Hill Hospital i wyrzucili innych rodziców ze szpitala Upper East Side, którzy nie widzieli swoich noworodków na oddziale intensywnej terapii! Jak się masz!

Czy córka Beyonce i Jaya-Z, Blue Ivy Carter, będzie tak samo wspaniałą divą jak jej super-gwiezdni rodzice? Para zainstalowała kuloodporne szyby, zaskórniałych ochroniarzy i trzymała innych niespokojnych rodziców z dala od oddziału intensywnej terapii dla noworodków, według NY Post! "Po prostu korzystali ze szpitala, jakby to był ich własny szpital i nikt inny się nie liczył", skarżył się Neil Coulon, nowy tata, który nie mógł sprawdzić jego przedwcześnie urodzonych bliźniaków, ponieważ był przetrzymywany na oddziale intensywnej terapii noworodków. Inni rodzice skarżyli się, że zostali "zamknięci", aby diva i jej partia mogły mieć głos dla siebie.

"Zamknęli nas w NICU i powiedzieliby: "Nie możesz wyjść na korytarz przez następne 20 minut." Neil dodał. "Kiedy w końcu udało mi się wyjść, poszedłem do poczekalni, a oni zawieźli moją rodzinę na dół! To są rodzice, którzy przechodzą przez bardzo stresujące czasy. Żeby ten cyrk wpadł do miasta, mając do czynienia z tym całym dramatem, bo ktoś jest supergwiazdą, to nie fair."

Para całkowicie przejęła szpital na czas porodu i powrotu do zdrowia! Odbyły się drogie, dwumiesięczne renowacje jej apartamentu na czwartym piętrze, w tym kuloodporne drzwi i przyciemnione okna.

"Jej pokój jest kuloodporny", ujawnił jeden z pracowników. "Jest zrobiony na zamówienie. Weszli i zrekonstruowali go. Jest zupełnie inny."

Beyonce zameldowała się 6 stycznia w szpitalu pod nazwiskiem Ingrid Jackson i zamieszkała w swoim apartamencie porodowym na szóstym piętrze. Piosenkarka, oprócz bezpieczeństwa szpitala, miała też własne zabezpieczenie.

Beyonce, lat 30, i Jay-Z (Shawn Carter), lat 42, przywitali małą Blue Ivy, która została dostarczona naturalnie, 7 stycznia. Jej imieniny z albumu taty "Blueprint" i ulubiony numer mamy - 4, który jest reprezentowany przez rzymską cyfrę IV (vel "Ivy").

8 stycznia, nowe dziecko divy przeniosło się do ultra-luxe na czwartym piętrze, a jej dumni rodzice wciąż pokazują ją przyjaciołom. Niektóre raporty mówią, że Jay-Z wydała prawie 1,3 miliona dolarów na "całe piętro", ale rzeczniczka z Lenox Hill twierdziła, że liczba ta jest przesadzona.

Mega żądania pary nie zaprzyjaźniły się z innymi nowymi rodzicami. "Ludzie są naprawdę zdenerwowani i narzekają," zauważył pewien pracownik szpitala.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz