Hooray! Na konferencji prasowej 31 stycznia Beyoncé powiedziała, że 3 lutego będzie śpiewać na żywo na Super Bowl, uciszając swoich krytyków po skandalu z ustami.

Beyoncé pojawiła się 31 stycznia w Mercedes-Benz Superdome w Nowym Orleanie, aby wziąć udział w konferencji prasowej promującej jej półetatowy występ Super Bowl XLVII. Beyoncé mówiła o swoim bardzo oczekiwanym występie i potwierdziła, że "absolutnie będzie śpiewać na żywo" po swoim skandalu z ustami na inauguracji prezydenta Baracka Obamy 21 stycznia. Beyoncé uciszyła także swoich krytyków, śpiewając na żywo "The Star Spangled Banner", a jeśli jej występ na Super Bowl będzie tak dobry, to czeka nas niezłe show! Przeczytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Beyoncé potwierdza, że będzie śpiewać na żywo w The Super Bowl

"Absolutnie będę śpiewać na żywo", mówi Beyoncé, 31 lat. "Jestem dobrze przećwiczona. Do tego się urodziłam. Miałam 16-letnią karierę i wszystkie rzeczy, które zrobiłam, przygotowały mnie do tego. To zawijanie nerwów i to jest coś, co przygotowujemy od około 4 lub 5 miesięcy."

To jest takie ekscytujące! Beyoncé, która wyglądała olśniewająco w białej sukience, wie, jak założyć jeden piekielny show! Przyznaje jednak, że nerwy do niej dotarły:

"Więc oczywiście jestem zdenerwowana i myślę, że kiedy jechałam w górę, miałam dreszcze, bo widziałam Superdome. To jedyna rzecz, której już mnie tu nie ma, to co pokażą. I to jest coś, co jestem tak zaszczycony, że robię, gdy mam 31 lat. Staram się nauczyć żyć w każdej chwili, bo te chwile nie są nam obiecane. To jest wyjątkowa okazja. Biorę to bardzo poważnie - jestem podekscytowany."

Beyoncé nie mogła uniknąć pytania o słynny skandal z wargami podczas konferencji prasowej i mówi, że pogoda uniemożliwiła jej śpiewanie.

"Cóż, jestem perfekcjonistką", mówi Beyoncé. "I jedna rzecz w tym, że ćwiczę aż do momentu, gdy moje stopy krwawią. Nie miałam czasu ćwiczyć z orkiestrą. Ze względu na pogodę, nie czułam się komfortowo podejmując ryzyko. Postanowiłam zaśpiewać razem z moim nagranym utworem, co jest powszechną praktyką w branży. To był jeden z moich najbardziej dumnych momentów. Jestem bardzo dumny z mojego występu."

Co o tym sądzisz, HollywoodLifers? Czy wierzysz, że Beyoncé będzie śpiewać na żywo w Super Bowl? Jesteś podekscytowana jej występem?

- Eleanore Hutch

Komentarze (0)

Zostaw komentarz