Amber Heard ponownie odnalazła miłość do autorki zdjęć Bianki Butti! Niedawno zauważono, że te dwie osoby zrobiły się coraz gorętsze i cięższe w nowym roku.

Nowa dekada, nowa miłość, całkowicie niesamowite. Amber Heard, 33 lata, która od lat wokalizuje o swojej biseksualności, spotyka się z oszałamiająco piękną Bianką Butti, 38 lat. Buzz o tym, że dwie z nich są przedmiotem zaczęły wirować po tym, jak widziano je na zewnątrz hotelu w Palm Springs w Kalifornii 13 stycznia. Wydają się być bardzo szczęśliwe, ponieważ na ich zdjęciach z zachodniego wybrzeża widać, że obie kobiety śmieją się ze siebie i tulą się do klasycznego Mustanga Aquamana z 1968 roku. Później zostały zauważone podczas Marszu Kobiet 2020 w Los Angeles 18 stycznia, gdzie trzymały się za ręce i uśmiechały się, gdy spacerowały wokół wydarzenia wzmacniającego ich pozycję.

Nie znasz Bianki? Oto 5 rzeczy, które warto wiedzieć o utalentowanej osobie, która romansuje z jedną z najgorętszych aktorek w Hollywood.

1: Rozrywka Extraordinaire. W ciągu ostatniej dekady Bianca opracowała dla siebie całkiem niezłe CV w świecie operatora. Na swoim koncie w IMDb wymienia prace nad przebojem serii VH1 "Love & Hip-Hop: Atlanta" oraz szeregiem filmów fabularnych. Wyreżyserowała i napisała także krótkometrażowy film "The Proprietor", w którym grała i produkowała przez całą swoją karierę.

2: Tough Health Battle. Poddała się zupełnie nowej rundzie leczenia w związku z drugą diagnozą raka piersi. Jej przyjaciel stworzył GoFundMe, aby pomóc w pokryciu kosztów leczenia w sierpniu 2019 roku, który do tej pory zebrał $18,000 ze swojego celu $60,000.

3: Utrzymywanie jej na żywo na Instagramie. Konto IG Bianki pokazuje zdjęcia dokumentujące obie walki z rakiem piersi, które sięgają aż do początku 2016 roku. Jej pierwsze zdjęcie na platformie mediów społecznościowych pokazało ją pozującą na łóżku tuż przed rozpoczęciem chemioterapii.

4: Pozostanie pozytywnym w oku burzy. Pozostała odporna w trakcie swojej trudnej, zdrowotnej podróży, o czym świadczy wiele podpisów, które umieszcza na Instagramie. "Aby dotrzeć do miejsca prawdziwego uzdrowienia i naprawy ciała, trzeba być całkowicie rozluźnionym", napisała na swoim najnowszym "selfie", podzielonym 17 września. "To niesamowite, jak trudne to może być! Pracując nad tym na serio. Medytacja pomaga. Ćwiczenie pomaga. Piękne krajobrazy pomagają. Pomaga czuć się wspieranym przez bliskich. Przychodząc do niego pod każdym kątem."

5: Ona jest Sooooooo Kochana. Amber pewnie zakochał się w Biance z wielu powodów, z których jeden wydaje się być jej niesamowitą duszą. Jej kumpel, który zamieścił stronę GoFundMe opisał Biankę jako "ukochaną, miłą, hojną i o wielkim sercu", jak również jako "ogromnie odważną i odważną".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz