Kontrowersyjny prowadzący talk show poczynił kilka szokujących uwag na temat swojego programu 28 czerwca, twierdząc, że Donald Trump, Sarah Palin, Newt Gingrich i sędzia Sądu Najwyższego Antonin Scalia byli bardziej rasistowscy niż Paula. Jesteśmy całkowicie oszołomieni jego komentarzami - co o tym sądzisz?

Paula Deen znalazła mało prawdopodobnego obrońcę w niesławnym liberalnym Bill'u Maher'u. Podczas prawdziwej rozmowy z Billem Maherem 28 czerwca, kontrowersyjny gospodarz w rzeczywistości miał Paulę z tyłu, przywołując długą listę wybitnych polityków i osób publicznych, które jego zdaniem są od niej bardziej rasistowskie.

Szokująca obrona Pauli Deen przez Billa Mahera.

Może nawet bardziej niewiarygodne niż to, że Bill, który również poruszył sprawę Trayvona Martina, użył w monologu słowa na "N", ruchu, który ogłuszył publiczność do kompletnej ciszy. Ale zamiast zamulać jego szokujące słowa, dostarczamy wam dokładny zapis tego, co Bill miał do powiedzenia:

Inny wielki wyrok Sądu Najwyższego z tego tygodnia - to takie dramatyczne królowe, czekają na koniec i robią to wszystko od razu - uderzył w sedno ustawy o prawie do głosowania, która chroniła głosowanie mniejszości w obszarach, w których wymagało ono ochrony. Ich rozumowanie w sądzie, powiedział sędzia Roberts, jest takie, że już go nie potrzebujemy. Rasizm w Ameryce w zasadzie się skończył, więc wróćmy do tematu Trayvona Martina i Pauli Deen. Oglądaliście proces Trayvona Martina/George'a Zimmermana? Nie wiem, czy widziałeś tę młodą damę, Rachel Jeantel, która była świadkiem wielkiej gwiazdy, którą wydali w ciągu ostatnich kilku dni. Muszę tylko powiedzieć, jeśli Ameryka nie jest już rasistowska, to dlaczego Bristol Palin ma reality show, a ta laska nie? Ona jest bardzo szczera. Zeznała, że Trayvon Martin był śledzony przez George'a Zimmermana, który powiedział jej przez telefon, że jest "strasznym krakersem". W podobnej historii Paula Deen straciła poparcie strasznych krakersów, co jest takim wstydem - byli rasistowscy, ale pyszni. Niektóre z kanałów informacyjnych - uwielbiam to - były bełkotające słowo krakersy, jak to słowo na "N". Wiesz co, jeśli myślisz, że powiedzenie "krakers" jest tym samym co powiedzenie słowa na N, to jesteś krakersem.

Później w programie Bill kontynuował:

Sam fakt, że [sędzia Antonin Scalia] mówi o czarnych głosujących jako o uprawnieniu, jest o wiele bardziej rasistowski niż cokolwiek, co Paula Deen kiedykolwiek powiedziała. Zastąpiliśmy rozmowę o rasie słowami: "Oh OK, liberałowie dobrze się czują, jeśli sprawiają, że zły człowiek odchodzi". Kto jest złym człowiekiem? Ten, którego złapaliśmy na mówieniu tego jednego słowa. Donald Trump jest gorszym rasistą, ale może zachować swój show, bo nigdy nie powiedział tego słowa. Sarah Palin jest gorszą rasistką. Powiedziała, że Obama się chwieje i podąża swoją drogą do zwycięstwa. Newt Gingrich powiedział, że jest prezydentem znaczka żywnościowego. To jest prawdziwy rasizm.

Monolog Pauli Deen Billa Mahera: Fan React

Twitter wysadził się prawie natychmiast po emisji programu Billa, z pozytywnymi i negatywnymi reakcjami.

"Jestem z Billem Maherem w sprawie Pauli Deen". Słowo "N" jest naprawdę okropne, ale musimy przestać oczyszczać ludzi" - powiedział @charlescwcooke.

A po odmiennej stronie, @GOPMommy powiedziała: "Ci sami liberałowie, którzy wzywają do głowy Pauli Deen w sprawie czegoś, co powiedziała lata temu, są tymi, którzy się śmieją, kiedy Bill Maher kpi z Palin."

Nawet nie wiemy, co powiedzieć! Bill przekroczył już wcześniej granicę, ale to może być najdalej, jak dotąd. Co myślisz, HollywoodLifers? Czy Bill ma rację, broniąc Pauli? Czy jego obrona ma sens? I może przede wszystkim, czy nie ma racji oskarżając tych wszystkich ludzi o bycie rasistami? Daj nam znać!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz