Sweet niblets! Bill Ray Cyrus wyznaje w wywiadzie dla HL, że prequel "Hannah Montana" wkrótce pojawi się w najbliższym telewizorze, a on jest na to bardziej niż gotowy.

Minęło dziewięć lat, odkąd Hannah Montana grała na naszych ekranach, ale to się wkrótce zmieni. Billy Ray Cyrus, który wcielił się w postać ojca prawdziwej córki Miley Cyrus'a w klasyk Disney Channel, wpuścił HollywoodLife w sekret podczas wywiadu EXCLUSIVE: serial o jego postaci jest w utworach! "Mówią o zrobieniu prequelu, który dla mnie zrobiłbym w bicie serca", powiedział nam Billy Ray, 58 lat. "Bo to oznacza, że mogę odzyskać swój kaszel." Mullet na bok, to jest niezwykle ekscytujące dla fanów Hannah Montana. Cztery pory roku i dwa filmy po prostu nie wystarczyły!

"Myślę, że jest cała historia, która doprowadziła do tego, że Miley został Hannah Montana," powiedziała piosenkarka. Bohater Billy'ego Raya, Robby Stewart, był popularną gwiazdą country, która występowała pod nazwą Robbie Ray (brzmi znajomo?). Po śmierci żony przeszedł na emeryturę, aby zająć się dwójką swoich dzieci, a później został kierownikiem i producentem jego córki. Miley nie był jedyną osobą, która przebierała się przez cały występ. Aby chronić tożsamość Mileya, Robby nosił fałszywe wąsy i używał fałszywego głosu, aby nikt nie położył dwóch i dwóch razem, kiedy zdali sobie sprawę, że jest jej ojcem.

Kiedy to nie zadziałało, po prostu powiedział, że Robbie Ray był ojcem Hannah Montany, albo poszedł przez pana Montanę. Więc, jest oczywiście dużo materiału do pracy, jeśli Disney zdecyduje się zbadać tło Robby'ego! Billy Ray był niesamowity jako szalony ojciec, ale nie sądził, że jest właściwą osobą do tej roli. "Wystawili mnie jako jej ojca, a ja powiedziałem: "Powinni dostać prawdziwego aktora". Nie chcę zepsuć tego występu. Powinni znaleźć prawdziwego aktora, który zagra jej ojca, bo to świetny scenariusz i świetny pomysł", powiedziała piosenkarka "Achy Breaky Heart" w HollywoodLife. "To wysadzi Miley'a w powietrze. To będzie wielkie."

Billy Ray opowiedział nam również o swojej przyszłej, klasycznej reklamie Super Bowl LIV dla Doritos. Reklama przedstawia dwóch kowbojów, jego współpracownika "Old Town Road" Lil Nas X i aktora Sama Elliota, rywalizujących w epickiej tanecznej walce. Na koniec pojawia się Billy Ray z zabawną linią - zobacz TUTAJ. "Mam nadzieję, że oglądając to, bawisz się tak samo dobrze, jak ja się bawiłem robiąc to", powiedział Billy Ray. "Naprawde, to byla atrakcja mojego zycia i kariery, bycie czescia tego. To pierwszy raz, kiedy Cool Ranch Doritos prowadzi reklamę podczas Super Bowl. To po prostu naprawdę fajny zaszczyt, i zabawa. Znowu zabawa z piosenką. Kiedy wskoczysz na "Old Town Road", ten koń będzie jechał."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz