Brad Pitt powiększony przez Renée Zellweger na migawce podczas Oscara Awards Nominees Luncheon 27 stycznia, i zastanawiamy się, czy nie próbowali się unikać!

Brad Pitt, 56 lat, był człowiekiem w ruchu na zdjęciu zrobionym na Academy Awards Nominees Luncheon 27 stycznia! Jego koleżanka Renée Zellweger, 50 lat, nominowana do Oscara, też była na zdjęciu zrobionym w hollywoodzkim Loews Hotel, ale Brad nie zatrzymał się, żeby pogadać. Wszedł od razu, nie rzucając ani jednego spojrzenia w stronę Renée (przynajmniej na zdjęciu).

Nie jest jasne, czy Brad był: A) celowo unikał Renée, B) nie widział jej, lub C) żaden z powyższych. Brad jest człowiekiem tajemniczym, podobnie jak jego postać Cliff Booth in Once Upon a Time in Hollywood, która przyniosła mu nominację do Oscara w kategorii "Najlepszy aktor w roli drugoplanowej". W międzyczasie Renée otrzymuje nominację do "Najlepszej aktorki" za rolę supergwiazdy w filmie "Judy Garland" w 2019 roku. Biorąc pod uwagę ich prestiżowe nominacje - AKA, wspólna płaszczyzna do rozmowy - jest również całkowicie możliwe, że aktorzy zrobili gab, ale moment nie został złapany na kamerze.

Renée została jednak sfotografowana, gdy rozmawiała z kimś, kto podobno spotykał się kiedyś z Bradem na początku 2019 roku: Charlize Theron, 44 lata! Charlize, z którą Renée walczy o nagrodę "Najlepszej Aktorki" na Oscarze 2020 9 lutego, zamknęła plotki o romansie mówiąc, że była "singielką od 10 lat" na Watch What Happens Live with Andy Cohen! w maju 2019 roku. Powiedziała nawet, że plotki o jej walce z byłą żoną Brada, Angeliną Jolie, 44 lata, były "w 100% nieprawdziwe".

Brad zawsze przyciąga uwagę na te imprezy branżowe! Oczywiście, mamy na myśli jego legendarne spotkanie z byłą żoną, Jennifer Aniston, 50 lat, za kulisami na rozdaniu nagród SAG 19 stycznia.

"Brad był tam po raz pierwszy za kulisami kończąc zdjęcia i zobaczył Jen w kącie jego oka, kiedy przyszła na tyły. Wielokrotnie wzywał ją, by przyszła i ciągle powtarzał: "Aniston, Aniston," - źródło powiedziało wyraźnie HollywoodLife, wyjaśniając zakulisowy moment. "W końcu zwrócił jej uwagę, krótko uściskali się i wymienili prośby". Obrazek, który pokazuje jego rękę na niej, kiedy delikatnie pociągnął ją za plecy, by złożyć gratulacje. Cała ta chwila, która trwała około pół minuty, czy minutę, była zapoczątkowana przez Brada, on był osobą, która tego chciała. Oboje wyszli z uśmiechem. To była naprawdę miła chwila."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz