Lea Cooper wyglądała jak księżniczka Nowego Jorku w obrzmiałym różowym tutu! Słodki maluch szedł w parze z mamą, Iriną Shayk, i babcią, Olgą Shaykhlislamovą.

Jeśli Rada Miasta Nowego Jorku ma miejsce otwarte dla baletnicy księżniczki, Lea De Seine Shayk Cooper powinna rozważyć bieganie! Bradley Cooper i dwuletnia córka Iriny Shayk wyglądały na zdatne do biegania w mini bajkowym królestwie w uroczym różowym tutu, gdy trzymała się za ręce z mamą Iriną i babcią, Olgą Shaykhislamovą, w centrum Manhattanu 30 stycznia. Podczas gdy tutus nie jest do końca zimową odzieżą, totus nadawał się na zimno w równie kolorowych ubraniach: jaskrawo żółtej kurtce typu puffer, czerwonych rajstopach i czapce w pasującym kolorze.

Irina nie miała na sobie tutu, ale wyglądała równie modnie w czarnej czapce baseballowej, pasującym skórzanym płaszczu trenczowym, białych spodniach i butach Bottega Veneta za 990 dolarów. Opływowe i szykowne, tak jak strój jej mamy: Babcia Lea nosiła czarny płaszcz przypominający szatę na rodzinny spacer.

Lea uwielbia chodzić po nowojorskich chodnikach z rodzicami! Irina miała też na sobie zdjęcie, jak pcha Lea w wózku, która tym razem miała na sobie rajstopy z kropkami polki, rano po Bożym Narodzeniu, tuż przed zmianą kalendarza na 2020 rok. Miesiąc wcześniej, Bradley był widziany trzymając córkę w Big Apple, jak również.

Jeśli zauważyłeś, że duży kawałek Lea's outings z rodzicami były w Nowym Jorku, to dlatego, że Lea i Bradley rzekomo zgodził się zarówno żyć w Nowym Jorku i podzielić opiekę nad swoją córką 50/50, źródła powiedział TMZ w lipcu 2019. Irina i Brad podobno rozstali się w czerwcu tego roku, wkrótce po tym, jak związek Brada i Lady Gagi był nadmiernie spekulowany, dzięki ich chemii w filmie A Star Is Born (oboje zaprzeczają plotki o randkach). Irina i Brad chodzili na randki od 2015 roku, zanim się rozstali.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz