Gratulacje dla pani Bridget Moynahan! Aktorka właśnie wyszła za narzeczonego, Andrew Frankla, w super intymnej ceremonii w Hamptons. Więc, co musisz wiedzieć o tej młodej dziewczynie? Szybko cię poznam!

Może nie znasz nazwiska Bridget Moynahan, ale na pewno znasz jej pracę. 44-letnia aktorka, która obecnie występuje na Blue Bloods, powiedziała "tak" Andrew Frankelowi podczas spokojnej ceremonii w Hamptons 17 października. Aktorka jest w rzeczywistości w bizie od lat i pojawił się w tonie, które są prawdopodobnie twoje ulubione programy telewizyjne i filmy. Poznajcie Bridget z pięcioma faktami!

5. Podzieliła się wiadomościami przez Instagram: Przecież jest rok 2015. Bridget postanowiła złamać jej wiadomości ślubne na własnych warunkach, umieszczając zdjęcie ona i Andrew na Instagram z napisem: "Oh, przy okazji, zgadnij co właśnie zrobiłem @JohnDolanPhotog #SoHappy #Perfection #Friends #Family #Forever."

4. Jej Nowy Człowiek nie jest w Bizie: Andrew jest biznesmenem, mieszkającym i pracującym w Nowym Jorku. I to bardzo udanym! Bridget's hubby jest współprezesem firmy brokerskiej Wall Street, Stuart Frankel and Co.

3. Ona zna się na seksie: Bridget miała małą, ale kluczową rolę w hitowej serii HBO, Sex and the City. Carrie (Sarah Jessica Parker) i jej kochanek on and off, Pan Big (Chris Noth) zaczynają mieć romans, pomimo faktu, że ożenił się z postacią Bridget, Natasha! Scena, w której Natasha goni Carrie po schodach, zanim upadnie, będzie żyła jako telewizyjna legenda.

2. Wcześniej umawiała się z Tomem Brady'm. Jeśli wiesz cokolwiek o Bridget, to może to, że umawiała się z rozgrywającym Patriotów, Tomem Brady'm, 38 lat. W rzeczywistości, oboje mają razem dziecko, John Edward Thomas Moynahan, 8 lat. Niesławnie, para zerwała około czasu Bridget zaszła w ciążę, a Tom zaczął spotykać się z supermodelką (i teraz żoną) Gisele Bundchen, 35 lat, zanim on i Bridget powitali Johna.

1. Jej najważniejszą rolą jest Mama: Chociaż Bridget występuje obecnie w hitowym serialu Blue Blooods i może teraz nazywać się żoną, najważniejszą rolą, jaką odgrywa jest mama. "Wychowuję dziecko, a to jest publiczne", Bridget powiedziała magazynowi More w 2011 roku. "Mój syn ma dwoje kochających rodziców i powiększoną rodzinę, czy to kuzynów, macochy czy chłopaków. Mój syn jest otoczony przez miłość."

Czy wiedziałeś o Bridget? Jesteś zadowolony z jej specjalnych wiadomości?

- Casey Mink

Komentarze (0)

Zostaw komentarz