Brooks Ayers z "The Real Housewives of Orange County" w końcu zgłasza się po sezonie twierdząc, że ma raka. Nie tak szokująco, udowodniono, że kłamał na temat swojej dokumentacji medycznej; ex Vicki natychmiast pospieszyła z przeprosinami - i Vicki odpowiedziała!

Brooks Ayers nigdy nie był tak naprawdę lubiany wśród pań z RHOC, ale ex Vicki Gunvalson naprawdę utrudniał sobie ten ostatni sezon! Brooks spędził sezon twierdząc, że walczy z trzecim stadium chłoniaka nieziarniczego, ale City of Hope, gdzie podobno był leczony, ogłosiło 10 listopada, że gwiazda rzeczywistości nigdy nie była pacjentem w ośrodku. Brooks przyznał się, ale nie wydaje się, żeby Vicki dobrze to odbierała!

"Słowa nie mogą wyrazić głębokiego żalu, jaki mam w sfabrykowanych dokumentach, by "udowodnić" światu, że w rzeczywistości mam raka". Brooks powiedział E! News w oświadczeniu. "To, co zrobiłem, było złe i niewybaczalne. Działałem sam, bez wiedzy Vicki, aby produkować dokumenty do reality show w nadziei na rozwianie wątpliwości co do mojego raka. Nigdy nie miałam zamiaru ujawnić mojej aktualnej dokumentacji medycznej ani szczegółów mojej prywatnej i osobistej historii medycznej, a więc racjonalizacji przedstawienia dokumentów, które nie były prawdziwe tylko dla "fabuły" programu".

Vicki odpowiedziała na przyznanie się Brook'a do Extra, wyglądając na wyraźnie zdenerwowaną. "Nienawidzę go. Nienawidzę go ze wszystkim w sobie i nie nienawidzę ludzi, Vicki powiedziała gospodarzowi Mario Lopezowi. "Ufałam mu. Broniłam go. Wzięłam za niego kulkę, gdy ludzie go nie lubili. Jestem całkowicie zszokowana. Dlaczego miałbyś kłamać na temat raka, skoro w ciągu ostatnich dwóch lat zmarło na niego trzech przyjaciół?"

Wiadomość o tym, że Brooks był chory, nie pasowała do wielu pań na RHOC, ponieważ Brooks miał długą historię kłamstw o sobie i swojej przeszłości. Pomimo tego, że City of Hope złapało go na gorącym uczynku w kłamstwie na temat poddania się leczeniu, nadal upiera się, że w rzeczywistości cierpi na raka. Widzisz, on po prostu nie ujawni jakiego rodzaju, i będzie kontynuował leczenie na osobności. Tak, to wydaje się całkowicie legalne.

"Od tego dnia moja osobista podróż z tą chorobą pozostanie prywatną, tak jak zamierzałem ponad rok temu", kontynuował Brooks w swoim zeznaniu. "Moje najszczersze przeprosiny dla mojej rodziny, przyjaciół, ukochanych i tych, którzy walczą z tą okropną chorobą za dodatkowy ból i/lub stres, który spowodowałam. Jak powiedział kiedyś [trener koszykówki z Uniwersytetu Louisville] Rick Pitino: "Błędy mogą być dobre". Są one nawozem. Wszystko, czego nauczyłem się o treningu [życie], nauczyłem się na błędach. Popełniłem błąd, ale nauczyłem się też ogromnej lekcji."

HollywoodLifers, jesteś zszokowany, że Brooks kłamał o raku? Powiedz nam w komentarzach!

- Samantha Wilson

Komentarze (0)

Zostaw komentarz