Była trenerka Adele uważa, że niesamowita utrata wagi piosenkarki wynika z jej rozstania z mężem Simonem Koneckim. Okazuje się, że rozwód dobrze służy jej ciału!

Adele jest notorycznie prywatna w swoim życiu osobistym. Ale jedna rzecz, której piosenkarka nie może ukryć, to jej niesamowita utrata wagi. Po pojawieniu się zdjęć samotnej piosenkarki, na których widać było jej dzwonienie w 2020 roku w Anguilli, wyglądała na zupełnie inną osobę. Jej była trenerka Camila Goodis (@cagoodis) pracowała z Adele po urodzeniu jej siedmioletniego syna Angelo. Uważa ona, że rozstanie w kwietniu 2019 roku i wrześniowe złożenie przez piosenkarkę pozwu rozwodowego od 45-letniego męża Simona Koneckiego pomogło popchnąć 31-letnią piosenkarkę w kierunku uzyskania jej najlepszego ciała w historii.

"Na pewno jest szczęśliwą osobą. Rozwiodła się i myślę, że jest to świetna motywacja, aby czuć się dobrze, a nawet lepiej o sobie. Sama jestem po rozwodzie i pamiętam, że po rozwodzie powiedziałam: "Wiesz co?". Zamierzam spojrzeć na najlepszą wersję siebie, nie dla niego ani dla nikogo innego. Dla siebie, dla mnie," Camila mówi HollywoodLife.com EXCLUSIVELY

"I myślę, że to właśnie zrobiła. Czasami najlepszą rzeczą, jeśli chodzi o coś naprawdę pozytywnego w twoim życiu... Myślę, że może to była bardzo pozytywna rzecz w jej życiu, ten rozwód. Bo to sprawiło, że wyglądała fantastycznie", kontynuuje Camila. Nie ma wątpliwości, że Adele nie straciła męża po tym, jak 19 kwietnia 2019 roku ogłosiła swoją separację z Simonem. Straciła też wiele rozmiarów sukni.

W tym czasie jej przedstawiciele wydali oświadczenie, w którym napisali: "Adele i jej partner rozstali się". Zależy im na tym, by wychowywać razem syna z miłością. Jak zawsze proszą o prywatność. Nie będzie więcej komentarzy." Wydawała się odnosić do bycia dużo szczęśliwszą osobą w wyniku rozstania w majowym poście na Twitterze. Było tam napisane: "Kiedy złapiesz się na swoich uczuciach, wtedy przypomnisz sobie, kim jesteś." Dołączyła obok siebie zdjęcia pod spodem. Wyglądała na smutną i na skraju łez na zdjęciu po lewej stronie, a następnie zdjęcie wyglądające na umocnione i super pewne siebie po prawej stronie. Adele oficjalnie złożyła pozew o rozwód 12 września 2019 roku.

Adele pływanie w oceanie w jej sukience z koktajlem w ręku to wszystko, czego potrzebuję do mojego 2020 vision board pic.twitter.com/km2S558fnc - Lucy on the Ground (@lucyontheg) 4 stycznia 2020 r.

Camila zgaduje, że Adele straciła co najmniej 70 funtów. "Uważam, że wygląda teraz fantastycznie", mówi o swojej byłej klientce. "Nie sądzę, żeby musiała więcej schudnąć. Ma teraz dobrą wagę dla siebie, wygląda dobrze." Spójrz na te zdjęcia zrobione na początku stycznia 2020, kiedy Adele była w Anguilli. Wygląda niesamowicie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz