Kiedy przyszło do wybierania imienia dla nowo narodzonego syna, Carolina Panthers gwiazda Cam Newton i jego dziewczyna, Kia Proctor, nie poszli tradycyjną drogą. Poszli po coś tak wyjątkowego i pięknego, jak ich mały tobołek radości! Więc jak go nazwali?

Rozgrywający Carolina Panthers, Cam Newton i jego wieloletnia dziewczyna, Kia Proctor, powitali swojego syna 24 grudnia, ale czekali do czwartku 31 grudnia, aby ogłosić, jak nazywają swojego małego chłopca. Imię ich pierwszego dziecka jest czymś niesamowicie wyjątkowym i nieoczekiwanym; nie zgadniecie tego. Przeczytajcie dalej, aby dowiedzieć się, jak nazwali swojego syna!

Witamy w świecie, Wybrany Sebastian Newton! Cam i dziecko Kii ważyły 9 funtów, 6 uncji, a Cam już żartuje, że jego dziecko może być już obdarzone własnymi niesamowitymi zdolnościami sportowymi! Cam wyjechał w połowie treningu 24 grudnia, by pośpieszyć na stronę Kii w Atlancie, by być obecnym przy narodzinach ich syna. Czekał do 30 grudnia, aby zdradzić dobre wieści, ponieważ nie chciał odciągać uwagi od swojej drużyny.

"Moja wieloletnia dziewczyna i ja byliśmy niezwykle błogosławieni mając syna w zeszłym tygodniu. Nasza rodzina jest podekscytowana i dziękujemy wszystkim za dobre życzenia!" Cam tweetował. "Byłem o tym cicho, bo nie chciałem rozpraszać uwagi mojej drużyny i doceniać prywatności w tym radosnym czasie."

Podczas gdy on trzymał wiadomości w tajemnicy przed publicznością, jego koledzy z drużyny (i niektórzy kibice) wiedzieli o tym zmieniającym życie wydarzeniu i mogli zobaczyć jak bardzo był podekscytowany. Po tym, jak w niedzielę, 27 grudnia, Cam strzelił przyłożenie do Sokoła Atlanty, rozbił piłkę jak dziecko. Subtelnie!

"Kolega z drużyny, Mike Tolbert, powiedział Charlotte Observer. "Widzisz to. Widzisz, że jest w nim coś innego i oczywiście to jest to. Zauważyłem, że chodzi z dużo większym uśmiechem i jest trochę bardziej wybujały niż ktokolwiek by to zrobił o tej porze roku w czwartek."

HollywoodLifers, kochasz czy nienawidzisz imienia Cam'a? Powiedz nam w komentarzach!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz