Camille Grammer potroiła się, twierdząc, że Brandi Glanville sfabrykowała plotki wokół niej i Denise Richards, nazywając gwiazdę "Real Housewives" "pełną tego wszystkiego".

Camille Grammer, 51 lat, nie wycofuje się. Gwiazda "Real Housewives of Beverly Hills" wzięła na antenę mediów społecznościowych, aby wyemitować swoje frustracje związane z dramatem wokół Brandi Glanville, 47 lat, i Denise Richards, 48 lat. Para ta wciąż jest wplątana w plotki, że się połączyli, a Camille jest dość zmęczona tym całym fiaskiem. "Brandi wymyśla krzywdzącą, fałszywą i destrukcyjną historię, aby mieć szansę wrócić na #RHOBH w pełnym wymiarze godzin", podzieliła się w usuniętym tweecie. "Znudziły mi się te wymyślone, fałszywe historyjki. "Nuda," powiedziała, zanim dodała, "Jej fanom... jest tego pełna."

To nie jest pierwszy raz, kiedy Camille się wypowiada. 7 stycznia Camille przerwała milczenie na temat plotek otaczających Denise i Brandi, które rzekomo spiknęły się po tym, jak ktoś inny zamieścił związaną z tym historię. "To nie jest prawda. Ktoś jest zdesperowany diamentem", Camille tweetowała w odpowiedzi na pozorną sytuację, wyraźnie cieniując Brandi, ponieważ Denise ma już jedną z tych, które wchodzą w sezon 10. Kiedy fanka zapytała, czy uważa, że kontrowersje pojawią się w nadchodzącym sezonie, Camille skromnie odpowiedziała: "To może pojawić się ... zdesperowana osoba, która chce zacząć dramatyzować, aby wrócić do show w pełnym wymiarze godzin. Niektórzy będą kłamać o wszystkim, co SMH."

A ona ciągle to robiła! Camille zapewniła, że ta historia jest po prostu "nieprawdziwa". To może się zdarzyć w tym sezonie... Nie wiem?", powiedział członek obsady OG. "Ona nie zrobiła nic z BG." Ale to tylko jedna z części całego sezonu pełnego dramatów. Cała sytuacja pozostaje dość niejasna, a wiele szczegółów prawdopodobnie nadal jest ukrywanych, by wzbudzić zainteresowanie 10. sezonem. Między Brandi a Denise, Denise nie dogaduje się ze swoimi gwiazdami, Brandi insynuuje, że Denise ma otwarte małżeństwo, jest wiele do przetrawienia w tym smorgasbord plotek i zarzutów.

Poza Camille, jeszcze więcej członków obsady zgłosiło się, aby potwierdzić, że fani znają tylko część historii. Teddi Mellencamp podzieliła się nawet, że to, co fani RHOBH widzą na żywo w mediach społecznościowych "to tylko bardzo mała część tego, co się dzieje". Czas pokaże, czy oddani widzowie zobaczą, jak dramat rozgrywa się po powrocie sezonu 10.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz