Chicago West ma trafienie w ręce! Kim Kardashian i córka Kanye Westa napisały w pasku tekst swojej "ulubionej piosenki" dla swojej mamy na Twitterze i jest zbyt słodki na słowa.

W rodzinie Kardashian West jest nowa gwiazda! Kim Kardashian zamieściła na Twitterze dwa urocze teledyski przedstawiające jej najmłodszą córkę, dwuletnią Chicago West, śpiewającą "ulubioną piosenkę" na górze płuc w sypialni, a dziecko ma fajki. Chicago, najsłodszym głosem dziecka, krzyczy "Jezu, wuv youuuu" siedząc na nocnej szafce i szczęśliwie kopiąc swoje małe nóżki. W następnej części filmu stara się wymówić "alleluja", ale uroczo poddaje się i przewraca na łóżku. Chi jest wyraźnie gotowa dołączyć do swojego starszego brata i siostry, czteroletniego Saint West i sześcioletniego North West, na cotygodniowych niedzielnych nabożeństwach ojca, gdzie zawsze śpiewają razem z nim hymny.

Maluchy Kim i Kanye naprawdę wsłuchują się w muzykę, gdy uczestniczą w nabożeństwach niedzielnych. W zeszłym roku duet rodzeństwa śpiewał Prince'a "Nothing Compares 2 U" w ramach chóru dziecięcego na jednym ze spotkań w kościele. Tony dzieci, wspierane przez dorosłych śpiewaków, kołysały się od stóp do głów w białych strojach, podczas gdy oni śpiewali swoje małe serca do pięknej klasyki. Na niedzielne zebranie dołączyli do nich kuzyni: Penelope Disick, 7 lat, i Reign Disick, 5 lat. Film z ich występu jest TOO cute!

Przyjaciele i naśladowcy Kim mieli obsesję na punkcie jej uroczych filmów z Chicago. Ciotka Kylie Jenner porzuciła płacz i oczy serca emojis w komentarzach do Instagramu. Adrienne Bailon Houghton skomentowała to: "To jest to", podczas gdy tuziny fanów powiedziało Kim, że to, że Chicago jest takie słodkie, daje im gorączkę dziecięcą!

Ulubiona piosenka Chi's ✨???????? pic.twitter.com/H1b5byT3jA - Kim Kardashian West (@KimKardashian) 27 stycznia 2020 r.
Alleluja ✨?????????? Pic.twitter.com/C3ifXeyCeG - Kim Kardashian West (@KimKardashian) 27 stycznia 2020 r.

Chicago było obecne na Sunday Service w tym tygodniu, które Kanye założył o północy po tym jak dowiedział się o nagłej śmierci swojego przyjaciela Kobe Bryanta. Na emocjonalnym spotkaniu 26 stycznia, Kanye i Chance Rapper wygłosili mowę o legendzie późnego NBA, który zginął wraz ze swoją 13-letnią córką, Gigi Bryant, i siedmioma innymi w katastrofie helikoptera w Los Angeles.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz