Zanim Lauren Pesce poszła do ołtarza z Mike'em "The Situation", wykonała pracę, a jej chirurg plastyk przekazał HL EXCLUSIVE szczegóły na temat procesu dawania Lauren wymarzonego nosa!

"Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego" - mówi stare powiedzenie, a Lauren Pesce, 33 lata, przestrzega tego zdania w dniu ślubu. Wkrótce przyszła żona Mike'a "The Situation" Sorrentino macha nowym nosem w swoim wielkim dniu, a HollywoodLife EXCLUSIVELY dowiedziała się, dlaczego zdecydowała się pójść pod nóż prowadzący do ceremonii 1 listopada. "Lauren mówiła, że chce zrobić nos, odkąd była młodsza, ale wspomniała mi, że to, co naprawdę ugruntowało jej decyzję, to po obejrzeniu zdjęć zaręczynowych - mówi dr John Paul Tutela do HL. "Widziała pewne zdjęcia pod kątem lub z boku i zdecydowała, że w końcu chce przejść przez rinoplastykę przed ślubem". Udało nam się ją wprowadzić na tyle wcześnie, by zdążyła dojść do siebie po obrzęku i ewentualnym siniaku przed ślubem" - dodał.

Lekarz ujawnił również, co dokładnie zrobiono, aby dać przyszłej pannie młodej wymarzony nos. "Lauren miała rinoplastykę nosa kilka miesięcy temu i przyszła do mnie z obawami o ogólną wielkość". Chciała trochę zmniejszyć rozmiar, a cały nos i końcówkę nosa tylko trochę zmniejszyć. Miała też mały guzek na górze, który nie był zbyt drastyczny, ale przeszkadzał jej to z boku", powiedział. To nie była pierwsza wizyta, którą Lauren złożyła znanemu chirurgowi plastycznemu. "Lauren pierwotnie miała piersi zrobione przeze mnie trochę ponad rok temu. Po obu tych operacjach była tylko szczęśliwa. Jest super, super podekscytowana wynikami na nosie i była naprawdę szczęśliwa, że zrobiła to na czas przed ślubem" - dodał.

Lauren i Mike mają zejść do ołtarza 1 listopada, a fani nie mogą się doczekać, aż piękna para zawiąże węzeł! Pomimo zbliżającego się wyroku 8 miesięcy więzienia, Mike był martwy, a jego pani nie mogła się doczekać ślubu przed rozpoczęciem czasu spędzonego w więzieniu. Mike był na każdym kroku na drodze do Lauren i zawsze był bardzo pomocny. Jest wspaniałym facetem i był tam na każdej konsultacji, większości wizyt kontrolnych Lauren, a także był w ośrodkach operacyjnych, kiedy przeprowadzaliśmy operacje" - wyjaśniła dr Tutela.

Będziemy Cię informować na bieżąco o wszystkich szczegółach wielkiego dnia Lauren i Mike'a. Jesteśmy pewni, że panna młoda przez cały czas będzie tryskać zaufaniem i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jak olśniewająco wygląda!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz