Chris Brown jest przerażony, że włamywacze wkradli się do domu Rihanny... znowu. Dowiedz się, w jaki zaskakujący sposób stara się ją chronić, o czym HollywoodLife dowiedziało się z całą pewnością!

Chris Brown, 29 lat, nie może siedzieć bezczynnie do tego czasu. LAPD potwierdziła, że "własność została skradziona" z domu w Hollywood Hills, że Rihanna, 30, posiadał, ale nie był obecny w, w nocy 25 września, NBC Los Angeles zgłosiło. Hip-hopowy hitmaker gra detektywa po tym, jak RiRi był celem włamania po raz drugi w tym roku, po raz ostatni w maju. "Chris jest wściekły, że dom Rihanny został ponownie włamany", źródło bliskie akcji Chrisa EXCLUSIVELY z HollywoodLife. "Czuje, że musi być w jakiś sposób namierzona, więc poprosił swój własny zespół ochrony, aby dowiedzieć się, kto z nią zadziera i włamuje się do jej mieszkania."

"Chris jest skłonny zrobić wszystko, by chronić Rihannę", dodaje nasze źródło. "Czuje się tak, jakby mógł jej jakoś pomóc, być jej rycerzem w lśniącej zbroi, może wtedy udowodni jej, że jest w stanie naprawić niektóre z tych rzeczy, które z biegiem lat się między nimi nie układały". Na imprezie poprzedzającej Grammysa w 2009 roku Chris napadł na Rihannę, a później powiedziała Diane Sawyer, że "był wyraźnie zaćmiony" w wywiadzie z 2009 roku. Ale od tego czasu Breezy przebyła długą drogę, która podzieliła się z RiRi pocałunkiem przywracającym spokój podczas MTV VMA 2012. Otrzymał nawet najlepsze życzenia od wokalistki Anti w czasie swojej ostatniej walki o wsparcie dla dzieci z Nią Guzman! "Serce Rihanny wychodzi na Chrisa, gdy zajmuje się swoim dramatem matki dziecka", źródło bliskie Rihannie EXCLUSIVELY powiedział nam 6 września. Ale Chris nie robi sobie zbyt wielkich nadziei, jak się teraz dowiadujemy.

"Chris zdaje sobie sprawę, że może nigdy jej nie odzyskać, ale nadal jest chętny do opieki nad nią, kiedy tylko może", kontynuuje dzisiejsze źródło. "Nadal ją kocha i chciałby być przy niej cały czas, by ją chronić." A Rihanna nadal jest kobietą wziętą, o ile fani wiedzą! Zaczęła spotykać się publicznie z miliarderem Hassanem Jamelem na początku 2017 roku, ale nie byli fotografowani razem od czasu ich ucieczki z Meksyku w lipcu! I Chris też wyczuwa coś rybiego. "Chris pyta przyjaciół o Rihannę i Hassana", inne źródło bliskie Chrisowi, które przekazał nam 14 września. "Chce wiedzieć, czy nadal są razem, bo Chris nigdy nie widzi ich nigdzie razem i chciałby znowu z nią strzelić."

Rihanna's House Burglarized in the Hollywood Hills @LAPDHollywood przyjechała, żeby znaleźć gasnące alarmy i nikogo w tym czasie nie było w domu. Neighbors give a description of suspects leaving the house @KCBSKCALDesk pic.twitter.com/8AzwjGYkbp - stu mundel (@Stu_Mundel) 26 września 2018 r.

Po pierwsze, mamy nadzieję, że Chris zajmie się pilniejszą sprawą: Kto ciągle próbuje obrabować RiRi! Mamy nadzieję, że ochroniarze Chrisa potrafią rozwiązać tę sprawę.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz