Royalty Brown udowodniła, że ma tatusia Chrisa, który śpiewa i tańczy kotlety. Niestety, utalentowana mała dziewczynka zraniła się, próbując wykonywać ruchy obrotowe jak jej ojciec.

Trzydziestoletni Chris Brown przekazał swoje niesamowite ruchy taneczne swojej pięcioletniej córce Royalty, co zostało udowodnione w wielu filmach. Jego zdolność do kręcenia jest tak epicka, że na YouTube pojawiają się prawdziwe tutoriale, jak ją ściągnąć. Ale kiedy Royalty wypróbowała swoje umiejętności taty, stała się krzywda! Ślicznotka jest widoczna na zdjęciach Instagram umieszczonych na stronie 30 stycznia, na których widać wielki pasek na jej czole i wyjaśnienie, w jaki sposób doznała urazu.

"No cóż, chłopaki... Mam swoją pierwszą prawdziwą boo! Mama i tata powiedzieli mi, że wszystko będzie dobrze i spójrzcie. To jakaś nowa moda na kilka tygodni. Muszę przestać myśleć, że mogę się kręcić jak tata! "Przeczytaj podpis na dwóch zdjęciach z Instagramem, które pokazywały duży opatrunek tuż nad lewą brwią Royalty. Przynajmniej był pokryty mnóstwem żółtych buźków, więc kiedy patrzy w lustro, może się rozweselić. Dzięki zdolnościom tanecznym, które posiada, prawdopodobnie będzie w stanie pracować Breezy szybciej niż później, nie sprawiając jej bólu.

Chrisowi spodobały się zdjęcia, które w pierwszym z nich Royalty miała głupi uśmiech, a w drugim pokazała nieco bardziej zacięty wyraz twarzy. Mama Royalty, Nia Guzman, prowadzi konto Instagram, które ma ponad 624 tys. zwolenników. Jeden z fanów imieniem Morganmystique powiedział Royalty: "Patrzcie, jak staje się to kompletnym stylem i setki ludzi zaczynają pomagać zespołowi rocking brow..." "Awww A kid just having FUN..❣️❣️ more boo boo to come... happy your ok❣️❣❣️❣️❣❣️." Sammsyungin powiedział jej, że jest "taka pozytywna jak twój tata?" Nauczycielka sztuk performatywnych, która idzie audreylenamuzyką, napisała do RoRo: "Aw! Czasami upadamy i ranimy się, ale wstajemy, ćwiczymy i stajemy się coraz lepsi! Wciąż czasami upadam, gdy ćwiczymy nowe ruchy taneczne..."

Przynajmniej wypadek przy wirowaniu zdarzył się po rozdaniu nagród Grammy. Chris przyprowadził Royalty na randkę 26 stycznia, a ona wyglądała absolutnie uroczo. Miała na sobie rozmytą, białą kurtkę i spódnicę oraz białą bluzkę z kokardką na szyi. Jaskrawo żółty pasek na czole mógł odwrócić uwagę od jej wielkiego, czerwonego dywanu. Pozowała u boku taty jak profesjonalistka, patrząc całkowicie w domu przed kamerami.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz