Chris Klein jest oficjalnie tatą! Aktor i jego żona Laina Rose Thyfault powitali swoje pierwsze dziecko, małego chłopca, 23 lipca. Zobacz zdjęcie ich małego synka tutaj!

Amerykański aktor Pie, Chris Klein, żona Lainy Rose Thyfault urodziła 23 lipca zdrowego chłopca o imieniu Frederick Easton Klein. Jako pierwsze dziecko dla tej pary, która jest mężatką od prawie roku, oboje rodzice nie mogli się powstrzymać od tryskania nad noworodkiem na portalach społecznościowych!

"Ten mały Mistrz już opanował swoją wojowniczą pozę i świetnie sobie radzi. Nasze serca pękają w szwach miłości i radości. #staylittle forever #wakingupklein #chrisklein #partyofthree," Laina napisała w swoim Instagramowym ogłoszeniu o narodzinach Fryderyka, wraz z obrazem malutkiego totka. Może ma tylko kilka dni, ale jest już całkiem uroczy!

Wraz z posadą Lainy, Chris, 37 lat, wziął na swoje konto WhoSay, aby podzielić się słodką wiadomością o jego małym "cudzie". Najwyraźniej oboje są podekscytowani przyprowadzeniem dziecka na świat!

Reprezentacja Chrisa powiedziała ludziom, że Laina i Frederick są "w domu i mają się dobrze", a ekstatyczny tata Chris "przystosowuje się do życia ze znacznie mniejszym snem". To takie słodkie!

Laina i Chris pobrali się w sierpniu ubiegłego roku w Montanie, ale są razem od pięciu lat. Aktor ujawnił ciążę swojej żony w dniu swoich 37. urodzin w marcu, tweetując, że jest "wdzięcznie błogosławiony" wraz z obrazem uderzenia dziecka Lainy.

Celebrity Babies: Hollywoodzkie Cutest Kids Rocking Mickey & Minnie Mouse Ears.

Zaledwie kilka tygodni przed porodem Laina podzieliła się z Chrisem swoim zdjęciem z dnia ślubu, pisząc o swoim podekscytowaniu, by dodać trochę do ich życia. "Przez ostatnie 5 lat byliśmy tylko my dwoje z Szefem i było to pełne więcej miłości i radości, niż dziewczyna mogłaby mieć nadzieję", napisała. "Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak to jest mieć więcej miłości, niż kiedykolwiek czułam, ale jestem podekscytowana, że się dowiem."

Sądząc po sposobie, w jaki Chris i Laina dzielili już swoje dziecięce przedsięwzięcia ze światem, z pewnością zobaczymy więcej postów w mediach społecznościowych teraz, gdy Frederick się urodził. Gratulacje dla nowych rodziców!

HollywoodLifers, wyślij swoje gratulacyjne wiadomości do Chrisa i Lainy w komentarzach poniżej!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz