Ciara i Russell Wilson potraktowali swoje dzieci jak najlepszy wieczór w Disneylandzie, gdzie miały okazję przejechać się najfajniejszymi przejażdżkami w parku, aż do zachodu słońca! Ciara uchwyciła ich podróż w dwóch słodkich filmach.

Styczeń musi być idealnym czasem na spędzenie dnia w Disneylandzie, ponieważ wszyscy w Hollywood byli tam w tym tygodniu ze swoimi dziećmi. Ciara, 34 lata, i Russell Wilson, 31 lat, zabrali dwójkę swoich uroczych dzieci do Magicznego Królestwa w Anaheim w Kalifornii 23 stycznia, gdzie pojechały na przejażdżki aż do momentu, gdy słońce zaszło. Ciara zadbała o to, aby uchwycić ich zabawną noc w swoich opowieściach Instagram, które pokazały siebie, Russella, ich dwuletnią córkę Sienną i syna Ciary z poprzedniego małżeństwa, pięcioletnią Przyszłość, bawiącą się w Fantasyland.

Z jednego z filmów wynika, że Ciara i Russell jadą na Mad Tea Party z Sienną, która wygląda jakby mocno koncentrowała się na obsadzie kierownicy filiżanki. "Mamo, ty prowadzisz?" rozbawiona Ciara pyta córkę. W jej drugim filmie cała rodzina jedzie na karuzeli w Fantasylandzie, jak wiwatuje Ciara. "Woo! Kręcimy!" krzyczy jak śmieje się Russell. Mama jest zdecydowanie bardziej podekscytowana jazdą w Disneylandzie niż ktokolwiek inny! Możesz obejrzeć oba filmy Ciary poniżej.

Tuż przed tym, jak Ciara i Russell zabrali rodzinę do Anaheim, Kardashianie i Jennerzy byli w całym kraju, robiąc to samo w Disney World. Kourtney Kardashian i Kylie Jenner zabrały swoje córki, Penelope Disick, 7, i Stormi Webster, 1, wraz z najstarszą Kim Kardashian, North West, 6, na zabawę w parku rozrywki na Florydzie 22 stycznia. Roszpunka nie była jednak jedyną gwiazdą, którą spotkali w ciągu dnia w Domu Myszy. Były Kylie, ojciec Stormi, Travis Scott, spotkał się z nimi!

Trio zostało zauważone podczas wspólnego lotu Piotrusia Pana, a wszystko to w połączeniu z zimowym chłodem. Kylie wyglądała fajnie w zabarwionym na krawat płaszczu z sznurów haczykowych, a Stormi przytuliła się w różowym stroju. Travis, zawsze fajny, rozkołysał czarną kurtkę na zielonym kapturze. Kogo teraz zobaczymy w Disney'u?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz