Cóż, Colin Powell powiedział to, co wielu z nas myśli. Wycieknięte maile od byłego sekretarza stanu wskazują, że jest on jednym z największych krytyków Donalda Trumpa - Powell nazywa republikańskiego kandydata na prezydenta "hańbą narodową i międzynarodowym pariasem", i co gorsza. Zdobądź wszystkie szczegóły tutaj!

Colin Powell, 79 lat, uderzył w Donalda Trumpa, 70 lat, ponieważ hakerzy internetowi odkryli, że w serii wyciekłych e-maili wysłanych do D.C. Leaks, anonimowej organizacji, która umieszcza hacki z wysoko postawionymi postaciami. W jednym z e-maili do byłego pomocnika, z dnia 17 czerwca, były sekretarz stanu odnosi się do Trumpa jako "hańba narodowa i międzynarodowy parias", który był "w trakcie niszczenia siebie, nie ma potrzeby, aby Dems go zaatakować". Whoa!

Nazwał też ruch "birther" - co oznacza mocno obaloną plotkę o tym, czy prezydent Barack Obama urodził się w Stanach Zjednoczonych - "rasistowski". "To jest to, w co wierzą 99%. Kiedy Trump nie mógł tego utrzymać, powiedział, że chciałby również sprawdzić, czy w świadectwie odnotowano, że jest muzułmaninem", napisał Powell w mailu z sierpnia.

Peggy Cifrino, główna asystentka Powella, powiedziała CNN w oświadczeniu: "Maile są dokładne. W tej chwili nie ma więcej komentarzy." Powell potwierdził również NBC News, że maile są autentyczne. "Hakerzy mają o wiele więcej," dodał. Powell jest republikaninem, ale nie popiera Trąby i często tańczy wokół pytań dotyczących nominacji do GOP.

Kellyanne Conway - Sprawdź zdjęcia Donalda Trumpa kierownika kampanii

W wywiadzie udzielonym w marcu 2016 roku Powell wezwał jednak republikańskie premiery, porównując wyścig do "reality show" i wyrażając opinię, że kampania poszła "w błoto". Przede wszystkim, te maile z pewnością pokazują jego prawdziwe uczucia do Trumpa!

HollywoodLife.com poprosiło o komentarz.

Co sądzisz o obelgach Powella wobec Trumpa, HollywoodLifers? Powiedz nam!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz