Córka Vicki Gunvalson mówi o tym, że jej mama odchodzi z "RHOC" po tym, jak została jedną z OG's show. Briana trzyma się decyzji Vicki z miłością i dumą.

Córka Vicki Gunvalson jest dumna z decyzji swojej mamy, by opuścić Real Housewives z Orange County. 24 stycznia 57-letnia bizneswoman ogłosiła, że nie będzie już uczestniczyć w programie, aby móc pracować nad nowymi projektami. Jej córka Briana Culberson, 32 lata, była znajomą twarzą widzów, a teraz mówi o odejściu swojej matki po 14 sezonach. Zrobiła to poprzez pytanie do fanów w jednym z postów Instagramu jej męża Ryana Culbersona następnego dnia.

Na zdjęciu przedstawiającym szczęśliwą parę w Północnej Karolinie, jeden z fanów napisał: "Wishing Briana wypowie się na temat programu!", a ona odpowiedziała! "Nie jestem dziewczyną w rodzaju 'oświadczenia', ale powiem, że to bardzo smutne i koniec wspaniałej podróży dla mojej mamy". Mieliśmy dużo zabawy jako rodzina w programie i jestem z niej bardzo dumna i kocham ją. Jej nieobecność będzie znacząca i będzie jej bardzo brakowało w programie", napisała Briana.

Fan Maruchyrl napisał w komentarzu: "Muszę przyznać, że z całej obsady RH Briana jest moją ulubioną. Ta kobieta - choć jest w młodym wieku - była najbardziej klasyczną i dojrzałą z całej serii. Będzie mi jej najbardziej brakowało!" Inny użytkownik pomyślał, że Briana i Ryan wyglądali na tak błogich na zdjęciu, ponieważ nie będą już musieli zajmować się pokazem. W zasadzie Beingashley skomentował to następująco: "Kiedy dowiesz się, że nie musisz się martwić, że kamery Bravo będą już nigdy więcej # szczęśliwe. ????”

Vicki ogłosiła to przez swoje konta Instagram i Twitter. Napisała: "Zawsze będę OG OC, ale czas pożegnać się z The Real Housewives of Orange County". "To była niesamowita jazda przez 14 lat i chcę wam wszystkim podziękować za wasze wsparcie, za waszą miłość i za to, że po drodze ze mną."

Ona kontynuowała. "Pracowałam nad nowymi projektami, które będą ekscytujące, wzmacniające i inspirujące", wyjaśniła. "Mój podcast z Westwood One wkrótce wystartuje i będę miała o wiele więcej do powiedzenia na temat "Whoop it up with Vicki. Mam nadzieję, że dołączysz do mnie w mojej nowej podróży, więc proszę, trzymaj się."

Nie, nie zrobił tego! Bardzo wymowne. Nie powinien był zostać tak długo, jak ja. - Vicki Gunvalson (@vgunvalson) 26 stycznia 2020 r.

26 stycznia Vicki sugerowała, że nie wspierał jej Andy Cohen, 51 lat, producent wykonawczy Real Housewives. Jeden z fanów napisał pod jej ogłoszeniem na Twitterze: "Bardzo wymowne... nie ma za co, Andy. Nie winię cię, on naprawdę nie miał twoich pleców na tym spotkaniu. @Andy." Vicki odpowiedziała z powrotem, "Nie, nie miał! Mówiąc delikatnie. Nie powinien był zostać tak długo, jak ja." Vicki została zdegradowana do statusu "przyjaciółki" w sezonie 14, i jak już wcześniej informowaliśmy, nie zamierzała wrócić jako pełnoetatowy członek obsady w sezonie 15.

"Vicki została poinformowana, że nie wróci na pełny etat, więc sieć zgodziła się, aby z szacunku dla niej zrezygnować na jej warunkach", powiedział wtajemniczony, który rozlał się na HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Sieć wiedziała, że Vicki weźmie to na siebie, więc chciała dać jej znać przed podjęciem ostatecznych decyzji o castingu dla wszystkich innych w przyszłym sezonie". Rozmawiała z Andym przed zamieszczeniem w mediach społecznościowych. Vicki jest smutna, ale rozumie, że to jest biznes i wydaje się, że nie może się doczekać swojego podcastu", kontynuuje nasze źródło.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz