Nie ma co do tego wątpliwości, że cycki Kylie Jenner są większe niż kiedykolwiek, więc poszła pod nóż, aby osiągnąć swoją godną pozazdroszczenia klatkę piersiową? Mamy WYRAŹNE szczegóły od najlepszego chirurga plastycznego, czy ma implanty piersi.

Kiedy 24 lipca Kylie Jenner pokazała się w jasnożółtym biustonoszu, nie było żadnej pomyłki, że piersi 19-latki były wyraźnie większe niż kiedykolwiek wcześniej, a nie pomogło jej w tym biustonosz typu push-up, który dał jej masywny dekolt. Zamiast tego, chirurg plastyczny z górnej półki Beverly Hills uważa, że jej dziewczyny na pewno podbiły kilka rozmiarów miseczek. "Myślę, że Kylie w 100% miała powiększone piersi. To, co widzisz na zdjęciu, to wynik chirurgiczny. Miała dużo wszczepionych implantów CC. Wcześniej wyglądała na średnią B, może 32 B coś około tego rozmiaru. Wygląda na to, że teraz musi być prawie w 38 D. Powiedziałabym, że dwa rozmiary miseczek w górę i około trzy rozmiary piersi. Trochę się podniosła" - mówi dr McCoy Moretz z FACE of Beverly Hills na stronie HollywoodLife.com EXCLUSIVELY.

W 2015 roku Kylizzle wyznała, że użyła stanika Bombshell autorstwa Victoria's Secret, aby jej klatka piersiowa wyglądała na pełniejszą, a nawet pokazała zdjęcia, które tego dowodzą, ale dziś tak nie jest. "Cóż, to co robił biustonosz Victoria Secret Wonder Bra to wepchnięcie dolnej połowy piersi do górnej połowy i dało wiele okrągłości i pełności do piersi, które zwiększyły dekolt. Tutaj tego nie widzimy. Wygląda na bardzo wzmocnione przez implanty. Cały jej obwód jest podwójnie podobny do tego, jaki był na drugim zdjęciu. Jest olbrzymi - dodaje dr McCoy.

W sierpniu 2016 roku odpowiedziała na plotki o pracy cycka, mówiąc, że jej dziewczyny okazały się większe z powodu jej okresu. "Nigdy," tweetowała do fana, który pytał, czy ma zrobione piersi, a potem dodawał "TMI, ale to ten czas w miesiącu Lol." Zauważyła też, "Wkrótce opadną. I to będzie smutny dzień." Cóż, to się nigdy nie zdarzyło.

Miesiąc później, we wrześniu 2016 roku, ponownie odpowiedziała na plotki o operacjach plastycznych, mówiąc, że jej cycki były większe, bo przybierały na wadze. "Nie, ludzie - nie dostałam implantów piersi!" napisała na swojej stronie. "Każdy ma na tym punkcie obsesję. Prawda jest taka, że jak się zestarzałam, przytyłam 15 funtów i moje ciało się zmieniło; na pewno się wypełniłam." Podczas gdy on pozostał malutki, jej klatka piersiowa na pewno się powiększyła! Jak dotąd została mamą na ostatniej rundzie plotek o powiększaniu piersi.

HollywoodLifers, czy uważasz, że Kylie ma implanty piersi?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz