Miłość jest w powietrzu! Serena Williams spodziewa się obecnie swojej pierwszej wiązanki radości z Alexis Ohanian, ale czy w tajemnicy zawiązała węzeł przed porodem?! Gwiazda tenisa przerwała jej milczenie na temat ślubnych plotek!

Serena Williams, 35 lat, nadal jest narzeczoną - na razie! Alexis Ohanian, 34 lata, zadała pytanie w grudniu 2016, ale dynamiczny duet nie zawiązał węzła. Wbrew doniesieniom, "To się jeszcze nie wydarzyło, nie żebym wiedział!" Serena żartowała podczas rozmowy z E! News podczas jej kampanii Tempur-Pedic Sleep Is Power 13 lipca. "Nie, wciąż czekamy. Był prysznic dla nowożeńców, a po ślubie przychodzi kawalerka [impreza]", powiedziała Serena, patrząc na jej tyłek, "Co nie wydarzy się teraz!" Serena spodziewa się pierwszego dziecka ze współzałożycielem Reddita, a po drodze dokumentuje swoją ciążę. Spójrz na zdjęcia Sereny i Alexis, tutaj!

Zakochane ptaszki są absolutnie zachwycone możliwością powiększenia swojej pięknej rodziny, czy to z podskakującym chłopcem czy małą dziewczynką. Jeśli ma córkę, Serena ma nadzieję, że pomoże jej w walce z seksizmem we współczesnym świecie. "Jest to coś, z czym mamy do czynienia w naszym życiu i myślę, że jeśli jest to dziewczynka, to mamusia jest prawdopodobnie jedną z najlepszych osób, które miały z tym do czynienia, więc będziemy mieli dużo do omówienia", Serena tryskała, przewidując płeć jej nienarodzonej wiązki radości. Supergwiazda tenisa cieszy się obecnie pełnią życia, a Serena ujawniła, że jest podekscytowana powrotem na kort!

"Oczywiście, kiedy mam dziecko i chcę wrócić do treningu, naprawdę chcę mieć ten sen jakości potrzebuję, bo chcę wrócić w jakimś punkcie-hopefully prędzej niż później," Podzieliła się. Serena po raz pierwszy przeżyje macierzyństwo bardzo szybko, ponieważ jej termin porodu przypada na wrzesień 2017 roku. Jeśli chodzi o jej samopoczucie, Serena zrzekła się: "Miałam dużo szczęścia i miałam naprawdę dobrą ciążę, a wszystko było po prostu naprawdę dobre. Nigdy nie sądziłam, że to powiem. Zdecydowanie jestem tym typem, który to lubi."

HollywoodLifers, jesteś zaskoczony, że Serena nie jest jeszcze mężatką? Powiedz nam!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz