O nie! David Cassidy brał udział w poważnym wypadku samochodowym, w którym wpadł do samochodu przed ucieczką z miejsca wypadku - i jechał z zawieszonym prawem jazdy. Czy mógł jechać do więzienia za potrącenie i ucieczkę?

Dawny nastolatek, David Cassidy, 65 lat, jechał z dużą prędkością i huśtał się na Interstate 595 w Fort Lauderdale, FL 9 września, gdy wepchnął swoją Kia Sportage do innego pojazdu, według raportu policji. Co gorsza, gwiazda Partridge Family całkowicie uciekła z miejsca wypadku, co mogło być decyzją, którą podjął z uwagi na fakt, że jego prawo jazdy jest obecnie zawieszone. Jakiej karze może podlegać David? Mamy szczegóły!

David jest obecnie oskarżony o opuszczenie miejsca wypadku, zaniedbanie podania swoich informacji, niewłaściwą zmianę pasa ruchu, prowadzenie pojazdu z zawieszonym prawem jazdy i prowadzenie pojazdu z wygasłą rejestracją, zgodnie z Daily Mail, który otrzymał raport policyjny. Tak więc, David będzie teraz musiał stawić czoła 60 dniom w więzieniu, wraz z sześciomiesięcznym okresem próbnym i grzywną w wysokości 500 dolarów.

Prawo jazdy Davida zostało początkowo zawieszone z powodu wcześniejszych jazd pod wpływem alkoholu, więc ten incydent jest tym bardziej kłopotliwy. W tym momencie nie jest jednak jasne, czy w tym incydencie brały udział narkotyki, czy alkohol, ponieważ gliniarze nie przeprowadzili na nim badań, kiedy go znaleźli.

David uderzył w niezidentyfikowany samochód prowadzony przez mężczyznę, Pedro Vargasa, około godziny 12:00, według policji stanowej Florydy. W tym czasie Pedro zjechał na pobocze i czekał na policję, zanim został leczony przez sanitariuszy, a następnie przewieziony do szpitala w celu leczenia jego obrażeń.

David zwichnął samochód Pedro przed wysiadaniem z jego własnego samochodu. Następnie, według naocznego świadka, próbował zakryć swoje tablice rejestracyjne, zanim uciekł z miejsca zdarzenia. Policja natychmiast wysłała zawiadomienie, że ma pilnować samochodu Davida.

Zaledwie godzinę później, jego samochód został zobaczony w klinice Cleveland w Weston, FL, gdzie oficerowie odkryli Davida, który faktycznie uczestniczył w zaplanowanej wcześniej wizycie w szpitalu. Kiedy policja przesłuchała go, powiedział, że przekazał swoje informacje drugiemu kierowcy.

Jeśli David uciekł z miejsca wypadku, myślisz, że zasługuje na to, by pójść do więzienia?

- Casey Mink

Komentarze (0)

Zostaw komentarz