Demi Lovato kwitnie pozytywna reakcja na jej wyniki w Grammys 2020, a źródła podają nam, dlaczego właśnie tego potrzebowała!

Demi Lovato, 27 lat, czuje się teraz pewna siebie po tym, jak zaprezentowała swój nowy utwór "Anyone" na rozdaniu nagród Grammy 2020 26 stycznia. "Demi poczuła się podekscytowana po jej występie w Grammy zeszłej nocy. Demi była pod wrażeniem, gdy zobaczyła owacje na stojąco, które otrzymała, ponieważ czuła, że publiczność jest z nią naprawdę związana, co było dokładnie tym, na co liczyła", powiedział jeden ze źródeł EXCLUSIVELY HollywoodLife dzień po rozdaniu nagród Grammy. Demi nie występowała dla żywego tłumu od dwóch lat aż do niedzielnego wieczoru, co sprawiło, że gromkie brawa publiczności Grammys stały się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Występ Demi Grammys był rozgrzewką, której potrzebowała przed kolejnym głośnym koncertem: zaśpiewaniem hymnu narodowego na Super Bowl LIV, który odbędzie się 2 lutego! "To była idealna platforma do przygotowania się do jej nadchodzącego występu na Super Bowl. Ponieważ minęło już trochę czasu, odkąd Demi wystąpiła na żywo, Grammys dała jej szansę na rozgrzewkę do zaśpiewania hymnu narodowego w niedzielę", kontynuowało nasze źródło. "Demi planuje go zmiażdżyć i nie wykorzystuje tej okazji lekko". Jest wielką fanką piłki nożnej i nie może się doczekać, by wylać na nią serce raz w życiu".

Demi jest tak podekscytowana swoim występem w Super Bowl, że podejmuje dodatkowe środki ostrożności przed tym wielkim dniem! "Demi zyskała w ten weekend tyle pewności siebie dzięki występowi Grammy, że nie jest już gotowa na Super Bowl. Przygotowuje się do wielkiego dnia, odprężając się tak bardzo, jak to tylko możliwe, nie licząc czasu, kiedy ćwiczy i śpiewa, nie rozmawia i nie wychodzi, aby nie zachorować", powiedział drugie źródło EXCLUSIVELY HollywoodLife. "Bierze wszelkie przygotowania, aby być gotową na swój wielki występ. Będzie ćwiczyć przez cały tydzień i jest gotowa uczynić swój występ hymnu jednym z najlepszych w historii."

Ktokolwiek? @ddlovato pic.twitter.com/xmLkyzk6Pu - Island Records (@IslandRecords) 27 stycznia 2020 r.

Demi znów montuje duże sceny, z dala od ciemnego miejsca, o którym śpiewa w "Anyone". Piosenka została napisana na cztery dni przed przedawkowaniem narkotyków przez Demi w lipcu 2018 roku, a następnie hospitalizacją i pobytem na odwyku, i Demi przyznaje, jak bardzo życie się zmieniło od tego czasu, trzecie źródło wyjaśniło.

"Poziom wdzięczności Demi za to, co teraz robi w swoim życiu, jest nie do opisania", trzecie źródło wyjaśniło HollywoodLife. "Jest bardzo świadoma tego, że prawie jej się nie udało i tego, jak wielkim szczęściem jest to, że nadal jest tu z pełnym zdrowiem i żyje swoim marzeniem". A na dodatek, otrzymując taką samą reakcję od swoich rówieśników, czuje się naprawdę nie do pobłogosławienia. Ufność, jaką dali jej rówieśnicy, jest nieoceniona, to był dokładnie ten impuls, którego potrzebowała, by zdobyć Super Bowl". Selena Gomez, Pink i Sam Hunt byli wśród gwiazd, które spieszył do mediów społecznościowych, aby wziąć prysznic Demi's Grammys występ z miłością, i oczekujemy, że pociąg pochwalny trzymać chugging wzdłuż na dzień Super Bowl.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz