Dramat znajduje się na szczycie listy pań "RHOBH", odkąd zaczęły krążyć plotki, że Denise Richards i Brandi Glanville się połączyły!

Lisa Rinna, 55 lat, znowu miesza w garnku! Gwiazda Real Housewives z Beverly Hills skonfrontowała się z Denise Richards, 47 lat, o plotkach, że związała się z Brandi Glanville, 45 lat, i nie skończyło się to dobrze. "Denise Richards i Lisa Rinna miały wypadek w Rzymie, kiedy Lisa skonfrontowała Denise z pogłoskami o Brandi Glanville i o tym, co Denise i inne panie słyszały, że mówiła o nich za ich plecami", jak mówi wątek filmowej podróży pań do Włoch. "Denise nadal nie ma pojęcia, skąd wzięły się plotki Brandi, a Rinna wydawała się zdenerwowana, że Denise temu zaprzecza, więc Rinna skonfrontowała się z nią i wdała się w wielką kłótnię o to. Potem znów walczyli na imprezie charytatywnej sfilmowanej w domu Kyle'a."

Od tygodni krążą plotki o rzekomym związku pomiędzy Denise, która jest żoną Aarona Phypersa, 47 lat, a Brandi. Panie nie odniosły się bezpośrednio do tej historii, jednak Brandi zdawała się sugerować, że coś poszło nie tak. "Kiedy chcesz odpowiedzieć, ale nie możesz", napisała obraz siebie z występu w "Watch What Happens Live" Andy'ego Cohena. Niedawno Denise była również widziana bez swojej obrączki podczas pobytu na imprezie w Madrycie w Hiszpanii. Denise i Aaron - którzy również mają być małżeństwem otwartym - są małżeństwem od dwóch lat.

Camille Grammer, 51 lat, również skomentowała ten dramat - i uważa, że to wszystko jest fałszywe! "Brandi wymyśla bolesną, fałszywą i destrukcyjną historię, aby mieć szansę wrócić na #RHBH na pełny etat", napisała w usuniętym już tweecie. "Znudziły mi się te wymyślone, fałszywe historyjki. Nudne... dla jej fanów, ona jest tego pełna." Ouch! Potem Camille powiedziała, że plotki nie są prawdziwe. "Ktoś jest zdesperowany diamentem", dodała w późniejszym tweecie, rzucając Brandi jakiś poważny cień!

Co do Denise i Lisy, obie kobiety były przyjaciółkami przez lata, zanim Denise dołączyła do obsady Real Housewives. Wychowanek Days of Our Lives wezwał jednak Denise, by nie filmowała tak chętnie jak inne panie - szczególnie po tym, jak ominęła imprezę na finał serii. "Rinna skonfrontowała Denise również z tym, że nie pokazała się na planie filmowym, ale Denise pokazała się za wszystkie swoje filmowe obowiązki" - dodało również źródło. "Jest sfrustrowana, że to się dzieje w prasie i mediach społecznościowych, a nie w serialu, gdy nadchodzi sezon".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz