Przygotujcie się na najładniejszy film WSZYSTKO! Derek Jeter świętował ujawnienie, że zostanie wprowadzony do Baseball Hall of Fame, przytulając i całując swoje dwie córki - i dzieląc się nagraniem z kibicami.

21 stycznia Derek Jeter dowiedział się, że zostanie wprowadzony do Baseball Hall of Fame w lipcu tego roku i miał u boku swoich najbliższych, gdy dostał wiadomość. Derek był otoczony przez swoich rodziców, żonę, Hannah Davis Jeter, i dwie córki, Bella, 2, i Story, 11 mos., kiedy przyszedł telefon. Drużyna Players' Tribune uchwyciła ten słodki moment, w filmie, który został podzielony z fanami 22 stycznia. Materiał filmowy rozpoczyna się od relacji Dereka i rodziny z ogłoszenia Hall of Fame w telewizji, a Bellę słychać w tle śpiew "Znajdź tatusia! Idź tatusiu!"

Następnie, Derek dostaje telefon, a on słucha na głośnomówiącym jak Jack O'Connell, z Baseball Writers Association of America, mówi mu dobre wieści. "Pisarze baseballowi wybrali cię do Galerii Sław", Jack ujawnia, na co Derek, żartobliwie, odpowiada, "Zawsze czekam na ciebie i słyszę twój głos, ale z egoistycznych powodów, twój głos brzmi dzisiaj trochę lepiej". Po odłożeniu słuchawki Derek poświęca chwilę na świętowanie z rodziną, całowanie i przytulanie obojga rodziców i swojej modelowej żony.

Niestety, podniecenie trochę za bardzo przytłaczało Bellę, która zaczęła płakać! Na szczęście jej tata był tam, aby ją odebrać i uspokoić, jednocześnie świętując swój wielki kamień milowy. Ceremonia wprowadzenia do Hall of Fame odbędzie się 26 lipca w Cooperstown w Nowym Jorku.

Rozmowa telefoniczna trwała 25 lat. pic.twitter.com/hy5cfeuCAr - The Players' Tribune (@PlayersTribune) 22 stycznia 2020 r.

Derek i Hannah są bardzo prywatni w swoim życiu osobistym i BARDZO rzadko fotografują swoje dziewczyny publicznie, więc to niezwykle wyjątkowe, że emerytowana gwiazda baseballu dzieli się tą intymną chwilą. Miejmy nadzieję, że cała rodzina będzie znów razem podczas inauguracji Dereka w lipcu!

Związek Dereka i Hannah rozpoczął się w 2012 roku, a zaręczyli się w 2015 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak przeszedł na emeryturę w baseballu. Miłośnicy zawiązali węzeł w lipcu 2016 roku, a Bellę powitali w sierpniu 2017 roku. Historia narodziła się w styczniu 2019 roku, a zmieni się w 31 stycznia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz