Wstrząsająca prapremiera "Dr. Oz" ujawnia, że Dog the Bounty Hunter zaproponował swojej dziewczynie, Moon Angell - która jest byłą dziewczyną jego syna i przyjaciółką Beth Chapman, zmarłej żony.

Córki Duane'a "Dog" Chapmana zaraz się odwrócą. Gwiazda "Dog's Most Wanteded Star", 66 lat, pojawiła się na "Dr. Oz" ze swoją nową dziewczyną, Moon Angell, i wszystko stało się emocjonalne. Mówiąc o ich związku w podglądzie z nadchodzącego odcinka (zobacz poniżej), Dog dog dogania się w tej chwili i proponuje! W 30 sekundowym klipie Dog płacze, gdy mówi dr Mehmetowi Ozowi, że rozważał samobójstwo po śmierci żony, Beth Chapman, i że jest "dużo szczęśliwszy z [Moon Angell] w pobliżu". Odwraca się do swojej dwumiesięcznej dziewczyny i pyta: "Moon Angell, wyjdziesz za mnie?"

Moon Angell jest zszokowany, Dr. Oz jest zszokowany - do diabła, nawet Dog wygląda na zszokowanego, że nagle się oświadczył! Ale, zwolnij, pomimo zaproponowania Moon Angell zaledwie siedem miesięcy po śmierci ukochanej żony, Beth Chapman, on nie jest rzeczywiście zaręczony, według TMZ. Źródła bliskie wystawie powiedziały TMZ, że Pies "powiedział Moonowi, że ją kocha i ujawnił, że rozmawiał z Bogiem w łazience podczas przerwy, a Bóg powiedział mu, że powinien się oświadczyć". Jednak źródła bliskie rodzinie Chapmanów powiedziały również, że Pies był po prostu "zbyt emocjonalny" i nie dał jej pierścionka.

Pies i Księżycowy Angell zaręczający się z rodziną nie poszłoby mu zbyt dobrze. Jego córki, Lyssa Chapman, 32 lata, i Cecily Chapman, wielokrotnie atakowały ją na Twitterze, oskarżając wieloletnią asystentkę i przyjaciółkę rodziny o wprowadzenie się do domu Dog'a zaledwie miesiąc po odejściu Beth. "Jesteś obrzydliwą kobietą", Lyssa tweetowała na Moon Angell 6 stycznia. "Każda osoba, która wprowadza się do mężczyzny tygodnie po stracie żony, której miałeś być "przyjacielem", jest najniższą szumowiną na planecie - która dla ciebie nie była tak daleko od tego, gdzie byłeś wcześniej."

Propozycja małżeństwa? Po tygodniach rodzinnej zawieruchy, @DogBountyHunter i Moon Angell dołączyli do mnie, by ustanowić rekord. Airs 2/3. pic.twitter.com/kUsE7zBPRQ - Dr. Mehmet Oz (@DrOz) 29 stycznia 2020 r.

Moon Angell, którą Dog zna od 30 lat, nie jest tylko pracownikiem, jest bliską przyjaciółką rodziny. W rzeczywistości była druhną na ślubie Dog and Beth w 2006 roku. Robi się stamtąd bardziej bałaganiarsko: Lyssa twierdziła, że Moon Angell też umawiał się z jednym z jej braci, choć nie podała nazwiska którego; Pies ma siedmiu synów. "Gdyby ktoś, kto poznał twoją rodzinę, umawiając się z twoim bratem, próbował umawiać się z twoim ojcem po twoim kroku - mama umarła, co byś zrobił? Gdybyś poszedł do szafy swojej matki i zobaczył, że przeniosła wszystkie swoje ubrania i wymieniła je na swoje, co byś zrobił?"

To szczególnie szokujące, że Dog zaproponowałby, biorąc pod uwagę, że ujawnił HollywoodLife we wrześniu, że obiecał Beth, zanim zmarła na raka gardła w czerwcu 2019, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Powiedział jednak, że prawdopodobnie "będzie miał dziewczynę". Powtórzył to do Radar Online po tweetach Lyssy, mówiąc wylotowi: "Księżyc jest dla mnie godnym zaufania i lojalnym przyjacielem od ponad 20 lat". Była z moją rodziną przez wiele wzlotów i upadków... Nigdy nie będzie innej pani Dog, ale to nie znaczy, że muszę być taki smutny."

Odcinek "Dog The Bounty Hunter" z "Dr. Oz" 2 lutego.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz