Z ich synem, Shai, teraz trzy lata, Maks Chmerkovskiy i Peta Murgatroyd mają dzieci na mózgu ponownie. Profesjonaliści 'DWTS' opowiadają HL wyłącznie o swoich planach na przyszłość, dotyczących większej liczby dzieci!

Peta Murgatroyd, Maksim Chmerkovskiy są gotowi, aby ich trzyletni syn, Shai Aleksander Chmerkovskiy, był starszym bratem! Profesjonaliści z The Dancing With The Stars powiedzieli HollywoodLife w jednym z wywiadów, że choć nie wiedzą dokładnie, kiedy dziecko numer dwa... albo trzy... albo cztery... będzie miało miejsce, to jednak zmierzają do 2020 roku! Maks powiedział nam na gali G'Day USA Standing Together i zbiórce funduszy, że nie może się doczekać "nowego rozdziału" po ukończeniu 40 lat. "Czuję, że ten rozdział będzie bardziej taki sam", powiedział Maks na gali 25 stycznia. "Po prostu cieszę się rodzinną miłością, którą mamy, i tym, co nadal razem budujemy."

Para, która wyszła za mąż w 2017 roku, ma wiele na talerzach z DWTS i nadchodzącymi ciekawszymi projektami, ale powiedział nam, że jest gotów skupić się w tym roku na "bardziej namacalnych możliwościach" - jak dzieci! "Tak, zdecydowanie więcej dzieci się pojawi", Peta, 33 lata, wpadł. "Nie wiem [kiedy]. Nie wiem, szczerze. Kiedyś w tym roku. Yeah, na pewno." Maks zauważył, że tego lata wyjeżdżają na tournee z DWTS, więc może poczekają trochę, zanim uruchomią plany. To nie jest szok, że Peta i Maks naprawdę chcą powiększyć swoją rodzinę. Peta opowiadała o tym, jak bardzo kochała być matką w wywiadzie z sierpnia 2017, kiedy Shai miała zaledwie sześć miesięcy.

"Jestem teraz mamą i to jest najważniejsze, wiesz?" powiedziała Entertainment Tonight, dodając, że jest szansa, że opuści DWTS na dobre (co najwyraźniej nie miało miejsca) po wzięciu 23 sezonu wolnego na ciążę. "Widząc te małe zmiany każdego dnia. Chodzi mi o to, że dorasta tak szybko, że ludzie mówią, że tak właśnie jest. Wiesz, mrugasz, a potem mrugniesz, a oni są jednym z nich" - powiedziała o swoim wtedy nowo narodzonym synu. "To jest niesamowite. To niesamowita podróż, na której trzeba być".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz