13-letnie bliźniaczki Kate, Cara i Mady Gosselin, usiadły tuż obok siebie, kiedy powiedziała gospodarzowi "Dziś" Savannah Guthrie, że jej dziewczyny są dobrze wyregulowane i podekscytowane, że chcą więcej telewizji. Ale kiedy Savannah zapytała dziewczyny, jak wszystko idzie, ich reakcja była szokująca!

Był to prawdopodobnie jeden z najbardziej niezręcznych wywiadów w historii telewizji: Kate Gosselin przyprowadziła swoje bliźniaczki, Carę Gosselin i Mady Gosselin, w programie "Today" 15 stycznia, aby powiedzieć światu, że dokumentowanie ich życia przez lata w TLC nie wpłynęło negatywnie na ich życie. Ale wszystko poszło na południe, gdy Savannah Guthrie zaczęła zadawać pytania, a plan Kate rozpadł się w ogólnokrajowej telewizji. HollywoodLife.com rozmawiał z ekspertem od języka ciała dr Lillian Glass, która powiedziała nam, że dziewczyny wydawały się celowo zawstydzać swoją matkę w telewizji.

Dzieci Kate Gosselin były "Emocjonalnie zastraszone" na "Dzisiaj".

Kate twierdziła, że dziewczyny były podekscytowane, że przyjdą na pokaz i powiedzą światu, jak się mają, ale ich czyny mówiły głośniej niż jej słowa.

Kate Gosselin Damage Control: Says Twins Had 'Stage Fright' On 'Today'

"Najwyraźniej byli w to wmanipulowani, mieli wiele okazji, by mówić", powiedział nam dr Glass. "Jest jedna rzecz, którą robili, kiedy byli oko w oko w gniewie patrząc prosto na siebie. Wydaje mi się, że dziewczynkom udało się zawstydzić matkę w krajowej telewizji."

Savannah po prostu powiedziała dziewczynom, "Nie widzieliśmy was ani nie mieliśmy z wami rozmawiać od dłuższego, długiego czasu. Wyszłaś, bo chcesz dać światu znać, że wszystko jest w porządku. Co chcesz powiedzieć o tym, co u ciebie i twojej siostry, Mady?"

Mama nic nie mówiła i tylko patrzyła na swoją mamę pusto. Kate powiedziała wtedy, "Mady, twoje słowa. To jest twoja szansa. Wypluj to."

Dr Glass powiedział nam, że mama wyglądała na rozgniewaną i że obie dziewczyny okazały "emocjonalne zastraszenie".

"Odwracanie głowy na bok, by mówić, to uczucie oszustwa", powiedział dr Glass, odnosząc się do Mady. "Może nie zgadzali się z tym, co mówili. Zastanawiasz się, czy naprawdę rzeczy są tak różowe, jak powiedzieli w artykule o ludziach, bo ten język ciała pokazuje, że mogą nie być."

Dodała też, że Kate "miała dużo napięcia w szczęce."

Kate wzięła na Twitterze, aby spróbować i dać światu znać, że dziewczyny były po prostu zdenerwowane.

Dzięki @TODAYshow za to, że Cara, Mady i ja mamy dzisiaj występ! Pierwszy wywiad na żywo może sprawić, że nawet najgłupsze dziewczyny stracą mowę :) - Kate Gosselin (@Kateplusmy8) 16 stycznia 2014 roku

Kate's Caughters Open Up to 'People' - We're Not Damaged

Ten wywiad przyszedł zaraz po tym, jak Kate i jej córki rozmawiały z ludźmi, i powiedział, że życie jest całkowicie normalne.

"Ludzie oczekują od nas, że zostaniemy zniszczeni", powiedziała Cara. To było o wiele więcej, niż powiedziała w Today Show! Wtedy Mady dodała: "Ludzie myślą, że mamy być pokręcone, jak, "Oooooh, biedne dzieci Gosselin, będą blizny na całe życie, waaaaah. Oto wielka wiadomość: nie jesteśmy pokręceni."

HollywoodLifers, to brzmi, jakby było im wygodniej za kamerą, nie sądzisz?

- Chloe Melas

Więcej Kate Gosselin News:

    Gosselin Twins Mady & Cara, 13, Diss Dad Jon Gosselin In New Interview Jon Gosselin: Reality TV Gave My Kids Developmental Issues Jon Gosselin mówi, że incydent z bronią był "O mnie chroniącym moją rodzinę".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz