To jest tak druzgocące. Jim Carrey znów się włączył, a dziewczyna, Cathriona White, podobno się zabiła. Jim zakończył sprawę z Cathrioną 24 września, według doniesień, tego samego dnia zabrała się na Twittera, by się pożegnać.

Cathriona White została podobno znaleziona martwa 28 września, w wyniku rzekomego samobójstwa. Trzydziestolatka miała gorący i zimny związek z aktorem Jimem Carreyem, 53 lata, ponieważ oboje spotkali się i datowali w 2012 roku przed zerwaniem. Jednak para rzekomo zaczęła się widzieć ponownie w maju tego roku, i datowane aż Jim podobno zerwał z nią 24 września. Tego samego dnia, Cathriona napisała na Twitterze, że "podpisuje się pod Twitterem". Czy ta tajemnicza wiadomość była listem samobójczym? Przeczytaj jej cały, łamiący serce Tweet.

"Podpisując się na Twitterze, mam nadzieję, że byłam światełkiem dla moich najbliższych", napisała Cathriona na Twitterze 24 września o 16:59. Dodała znak pokoju emoji, a po nim serce i "dla yo [sic] wszystkich".

Podpisując się na Twitterze, mam nadzieję, że byłam światłem dla moich najbliższych. ✌? ️❤️ do wszystkich. - Cathriona white (@littleirishcat) 24 września 2015 r.

To takie denerwujące. Dodatkowo, Cathriona podobno zostawiła list samobójczy, który zaadresowała do Jima, który wspomniał o ich rozstaniu, źródło podało TMZ.

LAPD odpowiedziała na wezwanie w Los Angeles 28 września, gdzie podobno znaleźli ciało Cathriony, organy ścigania poinformowały TMZ. Cathriona została rzekomo znaleziona z tabletkami przy jej ciele, co skłoniło urzędników do uwierzenia, że przyczyną śmierci było samobójstwo, choć nie ustalono żadnej oficjalnej przyczyny.

Inne media społecznościowe Cathriony były podobnie niespokojne. 24 września podzieliła się zdjęciem na Instagramie z wazonem z kwiatami w nim, obok chłodnego napisu. "Faeries, come take me out of this dull world, For I would ride with you upon the wind Run on the top of the disheveled tide, And dance upon the mountains like a flame. W.B. Yeats," napisała. Patrzcie na posterunek poniżej. Tak bardzo smutne. Nasze myśli są z przyjaciółmi i rodziną Jima i Cathriony w tym strasznym czasie.

- Casey Mink

Komentarze (0)

Zostaw komentarz