Eminem ma kilka mrocznych i mrożących krew w żyłach tekstów na swoim nowym albumie "Music To Be Murdered By. Eminem wyjaśnia, że płyta "nie została zrobiona dla piskliwych".

Nowy album Eminema "Music To Be Murdered By" zaskoczył wielu fanów, jak mroczne i gwałtowne są jego rymowanki. Odniósł się nawet do śmiertelnego zamachu bombowego z 2017 roku na koncercie Ariana Grande w Manchesterze w Anglii w piosence "Unaccomodating", w której Young M.A. rapuje: "But I'm contemplating 'bombs away' on the game/Like I'm outside of an Ariana Grande concert waiting." Teraz Slim Shady wysłał do fanów wiadomość, że ten album ma "zaszokować sumienie".

47-latek wziął do Instagramu i podzielił się otwartym listem z kapiącą na niego krwią, który brzmiał: "Łagodny słuchacz": W dzisiejszym wspaniałym świecie, morderstwo stało się tak powszechne, że jesteśmy społeczeństwem z obsesją i fascynacją. Pomyślałem, dlaczego nie zrobić z tego sportu, a morderstwo nad bitami? Więc zanim wyskoczysz z pistoletu, pozwól mi wyjaśnić."

"Ten album nie został zrobiony dla piskliwych. Jeśli jesteś łatwo obrażony lub zdenerwowany krzykiem krwawego morderstwa, to może nie jest to kolekcja dla ciebie. Niektóre selekcje zostały zaprojektowane tak, aby zaszokować sumienie, co może spowodować pozytywne działanie. Niestety, ciemność naprawdę spadła na nas", kontynuował.

"Więc widzisz, morderstwo w tym przypadku nie zawsze jest dosłowne, ani przyjemne. Te kraty są przeznaczone tylko dla najostrzejszych noży w szufladzie. Dla ofiar tego albumu, niech pan odpocznie spokojnie. Dla reszty z was, proszę słuchać uważniej następnym razem. Dobranoc!" Podpisał, "Z głębokim współczuciem, Eminem."

Oprócz rapowania na temat zamachu bombowego, który zabił 22 fanów na koncercie Ariego, jego piosenka "Darkness" pochodzi z perspektywy strzelca, który zabił 58 osób na koncercie plenerowym w Las Vegas w 2017 roku. Płyta spotkała się z luzem. Burmistrz Manchesteru Andy Burnham wydał oświadczenie dla BBC na temat liryki bombardowania koncertu, mówiąc: "To jest niepotrzebnie bolesne i głęboko lekceważące dla rodzin i wszystkich dotkniętych tym problemem".

"Bo, widzisz, nazywają mnie zagrożeniem i jeśli but będzie pasował, będę go nosił. Ale jeśli nie, to wszyscy połkniecie prawdę, uśmiechniecie się i zniesiecie #Renegade #MusicToBeMurderedBy," Eminem - prawdziwe nazwisko Marshall Mathers - napisał jako swój podpis. Wielu z jego fanów uwielbiało jego list. Użytkownik dewart.mag napisał "Dziękuję za wszystko EMINEM. Wszyscy cię kochamy. Jesteś taki wspaniały. Znamy twoje dobre intencje. Fan mrs_leguma nazwał ją "Najlepszym listem współczucia", podczas gdy użytkownik Im.Chris przypomniał, że "ludzie zapomnieli, że zawsze był jednym z tych, którzy wzbudzali kontrowersje".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz