Mówiąc o pociąganiu za sznurki serca. Tracy Morgan udzielił pierwszego wywiadu po swoim strasznym wypadku samochodowym w The 'Today' Show 1 czerwca, a podczas dyskusji na temat jego powrotu do zdrowia był bardzo emocjonalny. Dowiedz się, co powiedział i jakie są jego plany na przyszłość.

Czy Tracy Morgan, 46 lat, wróci do pracy po swoim strasznym wypadku samochodowym? Komik udzielił przejmującego wywiadu na Today Show 1 czerwca, gdzie otworzył się na temat tego, jak trudne jest życie od czasu, gdy obudził się ze śpiączki w czerwcu 2014 roku, i ujawnił swoje plany na przyszłość komediowe.

To był długi i powolny proces powrotu do zdrowia dla Tracy'ego, a prawie rok zajęło mu bycie wystarczająco silnym, aby udzielić pierwszego wywiadu na temat tragicznego wypadku. Rozmawiając z Mattem Laurem, aktor przyznał: "Kiedy po raz pierwszy wyszedłem ze śpiączki, byłam w rozsypce" i powiedział, że od tamtej pory "jest w rozsypce".

( funkcja() {i1} var func = funkcja() { var iframe_form = document.getElementById('wpcom-iframe-form-69e71404a9505fcf2caca82c110d4d84-5f5a27c28d1d6'); var iframe = document.getElementById('wpcom-iframe-69e71404a9505fcf2caca82c110d4d84-5f5a27c28d1d6'); if ('iframe_form && iframe') { iframe_form.submit(); iframe.onload = funkcja() { iframe.contentWindow.postMessage( { "msg_type": "poll_size", 'frame_id': 'wpcom-iframe-69e71404a9505fcf2caca82c110d4d84-5f5a27c28d1d6' }, window.location.protocol + '//wpcomwidgets.com' ); } } // Autoryzacja iframe var funcSizeResponse = funkcja( e ) { var origin = document.createElement( 'a' ); origin.href = e.origin; /Weryfikacja pochodzenia komunikatu if ( 'wpcomwidgets.com' !== origin.host ) wrócić; /Weryfikacja wiadomości jest w formacie, którego oczekujemy if ( 'object' !== typeof e.data || undefined === e.data.msg_type ) wrócić; przełącznik ( e.data.msg_type ) { sprawa "poll_size:response": var iframe = document.getElementById( e.data._request.frame_id ); if ( iframe && '' === iframe.width ) iframe.width = "100%"; if ( iframe && '' === iframe.height ) iframe.height = parseInt( e.data.height ); wrócić; Domyślnie: powrót; } } if ( 'function' === typeof window.addEventListener ) { window.addEventListener( 'message', funcSizeResponse, false ); } else if ( 'function' === typeof window.attachEvent ) { window.attachEvent( 'onmessage', funcSizeResponse ); } } if (document.readyState === "complete") { func.apply(); /* compat for infinite scroll */ } inaczej jeżeli ( document.addEventListener ) { document.addEventListener( 'readystatechange', funkcja(){ if (document.readyState === "kompletny") { func.apply(); } }, false ); } w przeciwnym razie, jeżeli ( document.attachEvent ) { document.attachEvent("onreadystatechange", func ); } } )();

Zrozumiałe jest, że jego priorytetem w tej chwili nie jest natychmiastowy powrót do pracy. "Kocham komedię, nigdy nie przestałem jej kochać", ujawnił. "Ale teraz moim celem jest uzdrowienie." Oczywiście, całkowicie rozumiemy i życzymy Tracy'emu jak najlepszego powrotu do zdrowia, i nie możemy się doczekać, aż w końcu wróci do pracy!

Niestety, Tracy stracił swojego wieloletniego przyjaciela, Jamesa McNaira, w wypadku, ale powiedział Lauer, że nie usłyszał wiadomości dopiero dwa tygodnie po tym, i musiał oglądać pogrzeb na YouTube. "Musiałem wiedzieć, co się stało z moim przyjacielem. Musiałam wiedzieć. Musiałem złożyć wyrazy szacunku", powiedział, przez łzy. To było łamiące serce. "Kości się goją, ale utrata mojego przyjaciela nigdy się nie zagoi."

Tracy Morgan cierpi z powodu urazu mózgu po wypadku.

Nawet kilka miesięcy po wypadku, Tracy nadal cierpiał na ciężki uraz mózgu, i do dziś go dotyka. "Mam swoje dobre i złe dni", wyjaśnił. "Zapominam rzeczy." Nie możemy sobie wyobrazić, jakie to musi być trudne, ale widzieć go tak dobrze rozmawiającego i artykułującego się, to imponujące!

Wywiad Tracy'ego przyszedł kilka dni po tym, jak 27 maja załatwił sprawę sądową z Walmartem za nieujawnioną kwotę (to przyczepa traktora Walmart'a uderzyła w jego samochód od tyłu). W czasie wypadku kierowca ciężarówki nie spał od 24 godzin i jechał 20 mil ponad limit prędkości. "Sprawa jest załatwiona, ale ból zawsze będzie", przyznała Tracy.

HollywoodLifers, co myślałeś o wywiadzie? Czy to było w porządku, czy za wcześnie?

- Alyssa Norwin

Komentarze (0)

Zostaw komentarz