Zdjęcia seksownej gwiazdy 'Basketball Wives' pojawiły się 29 listopada pokazując, że na pewno była w ciąży! Teraz jedyne pytanie brzmi: Kto jest ojcem? Przeczytaj dalej, żeby się dowiedzieć!

Evelyn Lozada i Chad Johnson oficjalnie rozwiedli się we wrześniu 2012 r., ale czy będą razem rodzicami? W związku z tajemnicą gwiazdy Koszykówki Żony - że podobno jest w szóstym miesiącu ciąży - Chad może się zastanawiać, czy będzie ojcem.

Zdjęcia z Evelyn w Miami w Święto Dziękczynienia, 28 listopada, dowodzą, że Evelyn jest w ciąży. W ubraniu macierzyńskim Evelyn spacerowała z 20-letnią córeczką Shaniece po plaży, często machając uderzeniem dziecka i trzymając je za brzuch.

Ale dla Czadu, którego małżeństwo z Evelyn skończyło się po dwóch miesiącach we wrześniu 2012 roku, nie ma się czym martwić, jak podaje TMZ.

Evelyn podobno jest w związku z innym mężczyzną od prawie roku i związek ten jest bardzo poważny. Ciąża była podobno zaplanowana i do tej pory tylko nieliczni członkowie rodziny wiedzieli o dziecku na pokładzie.

Evelyn Lozada & Chad Johnson's Drama-Filled Relationship

Miło nam słyszeć, że drugie dziecko Evelyn urodzi się w beztroskim środowisku - kłopot byłoby, gdyby dziecko okazało się być Czadem.

Wydawało się, że oboje są szczęśliwie małżeństwem - w lipcu 2012 roku zawiązali węzeł - aż do momentu, gdy Chad został w szokujący sposób aresztowany za napad na Evelyn w sierpniu 2012 roku. Po kłótni Chad został naładowany domowym akumulatorem za rzekome rozcięcie głowy Evelyn. Został natychmiast zwolniony z Miami Dolphins, a Evelyn wkrótce potem złożyła pozew o rozwód.

We wrześniu 2012 r. Czad nie przyznał się do udziału w konkursie i został oskarżony o wykroczenia na krajowej baterii i skazany na jeden rok w zawieszeniu.

Ale naprawdę wydaje się, że ten rozdział życia Evelyn się skończył. Ona idzie dalej z innym mężczyzną i przyszłym dzieckiem, a my nie moglibyśmy być dla niej szczęśliwsi!

- Andrew Gruttadaro

Follow @AndrewGrutt

Więcej wiadomości o Celebrity Baby:

    Kelly Clarkson jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem. - Gratulacje Czy Mila Kunis jest w ciąży z Ashton Kutcher's Baby? Asyż Jagger w ciąży: Mick Jagger zostanie pradziadkiem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz