Rok po tym, jak Chris Zylka i Paris Hilton odwołali swoje zaręczyny, nie zrezygnował z pogodzenia się z byłym. Dowiedzieliśmy się, że nawet kilka razy "próbował się z nią skontaktować" w nadziei, że ona da mu kolejną szansę.

Paris Hilton i Chris Zylka zakończyli rok 2018, kończąc dwuletni związek. Od tego czasu Paris, 38 lat, wznowiła swoje najlepsze życie. A co z 34-letnim Chrisem? Nie aż tak bardzo. Najwyraźniej 356+ dni po tym, jak zobaczył upadek zaręczyn, źródło niedaleko Paryża mówi HollywoodLife, że Chris wciąż nie jest gotowy, by go wypuścić. "Były Chris Zylka z Paris Hilton próbował skontaktować się z Paryżem kilka razy, ale nie jest zainteresowany i nie widział go od czasu zerwania z nim w listopadzie ubiegłego roku. Wciąż próbuje ją odzyskać, ale dała jasno do zrozumienia, że to się nie dzieje".

Chris "na pewno zerwała mocniej niż ona" - mówi źródło w HollywoodLife. Podczas gdy Chris wciąż jest zawieszony na swoim byłym, Paryż "całkowicie ruszył dalej i nie jest zainteresowany nawet rozmową w tym momencie". Wie, że Chris nie pasuje do niej, mimo że się stara". Jeden z powodów, dla których Paryż może nie mieć czasu dla swojej byłej? Inni kolesie wciąż zajmują jej czas. "Paryż otrzymuje od facetów mnóstwo uwagi, bo wygląda lepiej niż kiedykolwiek", dodało źródło. "Ostatnio była w Art Basel w Miami. Tak wiele modelek podchodziło do niej, próbując flirtować, ale ona była bardziej zainteresowana zabawą z dziewczynami."

Więc, co sprawiło, że ta dwójka zerwała się tak nagle? Najwyraźniej Paryż zdał sobie sprawę, że to po prostu nie wyjdzie - więc chciała wyjść. "Po prostu naprawdę mam swój czas", powiedział Paris w odcinku The Talk 28 listopada, tydzień po tym jak ona i Chris rozstali się. "Po prostu czuję, że kiedy się zakochuję, zakochuję się szybko i mocno, i to był ten wirowy romans. Zawsze miałam obsesję na punkcie Disneya i historii miłosnych i myślałam, że to będzie moje szczęśliwe zakończenie, i po prostu zdałam sobie sprawę, że po pewnym czasie, to nie była właściwa decyzja."

Chris powiedział, że szczęście Paryża było "wszystkim, co się dla mnie liczy" podczas Mammoth Film Festival w Mammoth Lakes w Kalifornii w 2019 roku. "Jesteśmy w kontakcie, jak tylko możemy, ona jest zajęta pracą, ja jestem zajęty pracą" - powiedział podczas rozmowy EXCLUSIVELY z HollywoodLife na festiwalu. "Czuję, że oboje nadal się kochamy i to nie był właściwy moment. Wszystko się ułoży, albo nie, ale tak czy inaczej, naprawdę zależy nam na sobie i byliśmy najlepszymi przyjaciółmi przez trzy lata, a to się nigdy nie zmieni".

Chris i Paryż zaręczyli się na początku 2018 roku. Podczas świętowania Nowego Roku w Aspen, Chris padł na jedno kolano. W kwietniu tego roku wskazała, że wybrała swoją suknię ślubną. Pomimo tego zapału, w sierpniu ujawniła, że jej harmonogram pracy jest tak napięty, że będą musieli odepchnąć ślub do 2019 roku. Kilka miesięcy później postanowiła po prostu odwołać całą sprawę.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz