Fantastyczny ujawnił, że musi uważać, kogo nazywa czekami w swoich rapach. Mówi, że Beyoncé skonfrontowała się z nim, używając jej siostry Solange jako punchliny w piosence z 2010 roku.

Lekcja do nauczenia się, nie porównuj Beyoncé i Solange Knowles jako punchline w rapie. Tego dowiedział się Fabolous po tym, jak sprawdził siostry w swoim utworze z 2010 roku, "For the Money" z Nicki Minaj. Jego punchline brzmi: "Bo gdybyś mógł mieć Beyoncé, wziąłbyś Solange?" Obie siostry były tym zdenerwowane, ujawnił to w 23 stycznia w The Breakfast Club. Kiedy zapytano go, czy musi być ostrożny ze swoimi ponczami dzisiaj, 42-latek powiedział, że Solange, 33 lata, sprawił, że zobaczył światło, gdy przychodziło do bolesnych dysydacji.

Fab przypomniał sobie swój wers i zażartował, że na szczęście Solange nie przejechał go windą w dół. Co było przytaknięciem, gdy Solange zaatakował JAY-Z w jednym z następujących po "Met Gaga" z 2014 roku za rzekome zdradzenie Beyoncé, 38 lat. "Pierwszą osobą, którą zobaczyłem była Bey, a Beyoncé mówiła, "Yo, pozwól mi na ciebie krzyczeć. Mówiła mi tylko, że kołyszą się ze mną".

"Punch line-y style jest po prostu powiedzieć coś chwytliwego i metaforycznego, ale nie widziałem głębszej strony", kontynuował raper. "I Beyoncé, nie zamierzam dzielić się dokładną rozmową, ale powiedziała mi, "[To] ludzie. Powiedzenie czegoś takiego może ją osobiście zranić. A ja powiedziałem, "Wiesz co? Rozumiem to. Powiedziałem: "Jak zobaczę Solange, to ją przeproszę".

Próbował to zrobić, gdy wpadł na Solange w SoHo House "lata temu" w Nowym Jorku, a ona wciąż była zdenerwowana jego wersem o niej. "Widziałem ją, więc byłem jak, w porządku, pozwól mi być linią do Solange i przeprosić, a Solange, ona była sztywna. Ja na to: "Hej! Co słychać? A ja na to, "Yo, chcę tylko, żebyś wiedział, że nie chciałem tego zrobić w złej wierze, ale biorę na siebie odpowiedzialność za to, że to powiedziałem i przepraszam," ujawnił.

"Powiedziała jedną rzecz, powiedziała: "Język jest potężny, a kiedy coś mówisz - zwłaszcza ktoś w twoim wieku - że jeśli coś mówisz, upewnij się, że to jest coś, co chcesz powiedzieć". Bo możesz skrzywdzić kogoś, kogo nawet nie znasz". Więc to naprawdę mnie obudziło, bo do tego momentu powiedziałabym wszystko w rapie, która była chwytliwa", kontynuował.

Co gorsza, Solange i Beyoncé byli razem, kiedy pierwszy raz usłyszeli o nich poncz Faba. "Powiedzieli mi, że słyszeli to w klubie. Oni tylko bopping do muzyki i linia weszła i to było jak "czekaj, co?" dla sióstr. "I to jest inna rzecz, nie myślisz. Myślę, że robię to na małym poziomie mixtape'u, który nigdy nie dotrze do uszu Beyoncé i Solange. Nawet nie myślę tak daleko do przodu," wyjaśnił Fab. Nie miał nic oprócz pochwał dla królowej Bey, nazywając ją "zgrabną". "Nawet jej sposób sprawdzania ciebie jest zgrabny", wyznał.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz