Kto wiedział, że Andy Cohen będzie tak wspaniałą Michelle Tanner? W "Watch What Happens Live" Andy i Lori Loughlin odtworzyli słynną scenę "Full House", a my pytamy, Mary-Kate i Ashley kto?

Wiemy już, że Fuller House wraca do Full House'u w 2016-roku, ale nie musimy czekać do tego czasu, aż zobaczymy remake naszego ulubionego serialu z lat 90-tych! W odcinku Watch What Happens Live 22 kwietnia gospodarz Andy Cohen wykorzystał swojego gościa Lori Loughlin i wraz z Jerrym O'Connellem odtworzyli słynną scenę z ukochanego sitcomu. Szczerze mówiąc, trzeba to zobaczyć, żeby uwierzyć w ten absurd!

"Full House": Andy Cohen & Lori Loughlin Reenact Famous Scene

Lata nie były tak dobre dla Michelle Tanner, najmłodszej córki w Full House, granej przez Mary-Kate i Ashley Olsen.

Albo to, albo może Andy Cohen nie był przeznaczony do tej roli! Gospodarz talk show założył blond perukę i zanim odtworzył słynną scenę z serialu, wyjaśnił, że wciela się w rolę "jak Ashley Olsen, nie ten drugi." Więc od razu wiedzieliśmy, że czeka nas coś dobrego.

Jerry grał DJ'a (Candae Cameron Dure), a Lori oczywiście ciotkę Becky, którą grała na koncercie. Odtworzyli oni niezapomnianą scenę derbowego mydelnicznego pudełka i prawdopodobnie będzie ona szarpać za serce, tak jak za pierwszym razem, gdy ją zobaczysz!

Czy Lori wróci do "Fuller House"?

Więc, Lori oczywiście ożywiła swoją rolę cioci Becky dla Andy'ego Cohena, ale czy ma zamiar zrobić to naprawdę, kiedy w Full House wraca do produkcji? Cóż, pozostaje do zobaczenia.

Lori niedawno spadła przez Access Hollywood, aby porozmawiać o nadchodzącej serii spinoff, a ona ujawniła, że jest jeszcze w trakcie negocjacji, aby pojawić się w serii. "Powiem ci dlaczego", powiedziała. "Pracują nad tym od pewnego czasu. To pierwotnie pomysł na spin-off dla Candace Cameron, Jodie Sweetin i Andrei Barber. Trzy dziewczyny wprowadzają się do domu, by wychować trzech chłopców DJ'ów, więc jest to flip na oryginalnej serii... Sądzę, że wszyscy chcieliby wrócić, gdyby moce, które są sprawiedliwe dla nas wszystkich."

Zrób to dla nas, Lori! Zrób to dla nas! Zrób to dla nas!

Co sądzisz o Full House'u Andy'ego i Lori? Chcesz zobaczyć Lori w Fuller House?

- Casey MinkFollow @Casey_Mink

Komentarze (0)

Zostaw komentarz